Sleduj nás

Jake Paul: Hodně bych se divil, kdyby Tyson vydržel 2 kola. Bože! Jak já ho tam zničím!

Jake Paul: Hodně bych se divil, kdyby Tyson vydržel 2 kola. Bože! Jak já ho tam zničím!Foto: Most Valuable Promotions

V plné zbroji a připraven ubližovat! Jake Paul se nemůže dočkat, až s Mikem Tysonem v ringu poměří své síly. A pozor, slavnou legendu nehodlá šetřit. 

Ať už to je nebo není součást pouhé propagace, jedno mu nelze upřít. Jake Paul ze sebe dělá jednoho z nejvíce nenáviděných lidí na celém světě, protože se pravidelně obouvá do legendy, která změnila celou hru boxu.

Peníze nicméně hýbou světem, a proto i sedmapadesátiletý Tyson kývnul na nabídku, jež ho ještě jednou přivede do nitra ringu. Charakter, zkušenosti a sebevědomí mu nedovolí o sobě pochybovat, přesto je bláhové si myslet, že člověk v jeho věku a po tak dlouhé pauze udrží krok s o třicet let mladším a posledních pět let každý den tvrdě trénujícím klukem. 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Tuto nevýhodu cítí i bookmakeři, kteří z Paula i s ohledem na jeho poslední aktivitu a vítěznou KO formu dělají horkého favorita. A on sám to dobře tuší, a tak se nebojí přilévat dalšího oleje do ohně. 

Jake Paul: Tyson dostane tvrdé KO

Přesuňme se k rozhovoru, který mladý influencer nabídl YouTuberovi a známému (hlavně) MMA novináři Schmovi. Ten se s Paulem sešel po čtvrteční tiskové konferenci a položil mu několik otázek. První byla více komplexní, další už jen stručné. 


„S Tysonem nemáš klasická tříminutová kola, nýbrž pouze dvouminutová. Myslíš si, že to bude hrát roli, když případně vstoupíte do šestého a vyššího kola? Vyčerpá se Tyson dříve v tomhle věku? Na co vlastně sázíš?“ ptal se Schmo Paula. 

„Upřímně nepočítám s tím, že do šestého kola vůbec vstoupíme. Hodně bych se divil, kdyby Tyson se mnou v ringu vydržel více než dvě... Chlape, povídám ti, ani nechtěj vědět, jak ho tam zničím,“ odvětil YouTuber, který usiluje o to, aby ho lidé vnímali konečně už jako plnohodnotného boxera. 

„Takže nepočítáš, že to přejde přes druhé kolo?“ podivil se reportér.


„Přesně tak, nepočítám. Mike ani neví, jak silný a rychlý ve skutečnosti jsem. A za zády mám navíc výborný tým, se kterým každý den tvrdě dřu. S ním se ze mě stal úplně nový člověk. Však jsem to v posledních dvou bojích již dokázal, oba dva jsem je vyhrál na KO v prvním kole, takže vám garantuji, že Tysona rozhodně nečekají snadné chvilky.”

„A co tedy přijde po Tysonovi?“ zněl třetí dotaz. 

„Jednoduše už jen mistrovské tituly, pokud tedy například Jorge Masvidal nedostane odvahu mi čelit. A zrovna on nebo Nate Diaz jsou lidé, na které si věřím i v MMA. Oni na mě už ne, to je ten problém,“ usmál se Paul.


Další články