Sleduj nás

Jak sledovat Oktagon Prime 3 živě zdarma

Jak sledovat Oktagon Prime 3 živě zdarma

Pokud si chcete vychutnat Oktagon Prime 3 z pohodlí svého domova a nechcete platit za drahé streamy, přinášíme možnost, jak sledovat tento turnaj online živě zdarma.

Oktagon Prime 3 v Šamoríně přivítá opravdu kvalitní zápasníky. Diváci se mohou těšit třeba na Gábora Borárose, Miroslava Štrbáka, Lukáše Dvořáka, ale i na ženskou bitvu Krajčovič Lucia - Dostálová Michaela, která byla dříve odložena. Televize tento galavečer vysílat nebude, jsou tu ale možnosti, jak vidět zápasy online.

Společnost Oktagon ve spolupráci se sázkovou kanceláří Tipsport nabídne hlavní kartu. V live sázkách se můžeme těšit na zajímavou nabídku kurzů, které budou doplněny živým přenosem.

NÁVOD, JAK SLEDOVAT OKTAGON PRIME 3

  1. Registrujte se zde (po registraci můžete sledovat týden živě přenosy zdarma)
  2. Ověřte však účet, můžete to udělat i online a obdržíte 150,- Kč na první sázky

Následně můžete sledovat všechny galavečery Oktagon, stačí vsadit pouze 30 Kč za měsíc.Další články

Štvanice nabídne jednu z největších bitev v celé historii OKTAGONu! Bojovníci si už teď hrozí násilím

OKTAGON se pustil do odtajňování zápasové karty pro oba turnaje, které bude v červenci hostit pražská Štvanice. K věhlasným jménům jako Karlos Vémola a Ivan Buchinger přibyly dvě atraktivní persony, které si vyhrožují násilím již více než půl roku. Právoplatný šampion pérové váhy Mate Sanikidze je připravený hájit svoji pozici proti dočasnému držiteli opasku Losene Keitovi.

Štvanice nabídne jednu z největších bitev v celé historii OKTAGONu! Bojovníci si už teď hrozí násilím