Sleduj nás

Já jsem lovec! S Furym bojovala pouhá zombie, brání se Wilder. Výsledek odvety prý nepočítá

Já jsem lovec! S Furym bojovala pouhá zombie, brání se Wilder. Výsledek odvety prý nepočítá

Skousnout porážku, to je pro bývalého šampiona těžké váhy federace WBC opravdu náročný úkol. Deontay Wilder je silně přesvědčen o tom, že o jeho první profesionální prohře rozhodla řada nešťastných faktorů, nikoliv umění jeho soupeře.

„Když jsem vstoupil do ringu, nebyl jsem to já. Hned v momentě, co jsem si sundal masku, jsem ztratil o všem pojem. Lidé, co mě znají, vědí, co jsem zač a čeho jsem schopný,“ začal své vyprávění Bronzovaný Bombarďák, jenž tak podpořil svou nedávnou myšlenku, která se zakládala na podobném principu. Tehdy rovněž před zraky světa zpochybnil Furyho kvality a bránil svoji „neporazitelnost“.

Wilder_Fury_WBC_Box


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Kdo sleduje box, ten ví, kdo je to Deontay Wilder. A té noci (22. února) nebojoval Wilder, ale jen nějaká zombie. Nemůžu uvěřit ničemu z toho, co se v tu dobu stalo, pořád se na to snažím přijít,“ přiznával, že měl patrně nějaké výpadky paměti. Ty ovšem nemusely být nutně způsobeny příliš těžkým kostýmem, nýbrž Furyho ranami, jichž opravdu nebylo málo. Sám zápasový rozhodčí Kenny Bayless odhalil, že kdyby nebyl do ringu vhozen ručník, Wildera by do osmého kola nejspíše nepustil.

Tyson Fury byl tedy korunován novým šampionem WBC, přesto Bronzový Bombarďák věří, že si vezme svůj titul zpátky. „V našem prvním zápase jsem cítil, jak se Furyho duch vykrádá z jeho těla ven. V tom duelu jsem byl lovec, který se hnal dopředu za svou kořistí. Normálně neustupuji dozadu, ale při odvetě jsem to prostě nebyl já. Musíte to chápat, od samotného začátku jsem v tom ringu nestál. Znáte to… celé mé tělo, má mysl… všechno musí být v pořádku, ale nebylo. Já jsem té noci ani nebojoval,“ prohlašoval.


Joshua: O lidech, jako je Wilder, říkáme, že to jsou ku*vy

wilder_fury

A právě z toho důvodu pro něj Gypsy King není regulérní šampion. „V mých očích vůbec. Dokud neporazí mé opravdové já, nemohu ho považovat za šampiona. Od prvního kola jsem byl jenom na ústupu, cítil jsem se jako zombie. Je těžké vysvětlovat vše, čím jsem si před tou odvetou prošel, protože si nechci stěžovat, ale vím jedno… Před námi je ještě třetí zápas a v tom uvidíte pravého a hladového Wildera. Vrátím se zpátky silnější než kdykoliv předtím,“ hlásal sebevědomě. 


Trenér: Kdyby Mike Tyson stále trénoval, Wildera by knokautoval hned v první minutě


Další články