Sleduj nás

Íránský Hulk propálil jméno soupeře pro turnaj v Praze: Pouhý komár! Chtěl jsem Vémolu nebo Procházku

Íránský Hulk propálil jméno soupeře pro turnaj v Praze: Pouhý komár! Chtěl jsem Vémolu nebo ProcházkuFoto: RedFace

A je to venku! Íránský Hulk již zná jméno soupeře pro zápas v Praze. A nedá se říct, že by byl příliš spokojený. Spíše vůbec.

Perský Herkules, jak se mu údajně také přezdívá v jeho rodné zemi, byl velice zklamán rozhodnutím organizace RedFace, která mu do úvodního zápasu na české scéně přidělila člověka, který si s výhrami zrovna netyká. Když Sajad Gharibi zjistil, o koho jde, hned spustil ostrou kritiku.

„Že jsem naštvaný, to je slabé slovo, já vyloženě zuřím! Dostal jsem nějakého Freescoota, a když jsem se podíval na jeho videa, málem mě trefil šlak. Co to je za komára?! Takoví lidé mi v Búšehru perou ponožky a nosí snídani. Toho týpka bych si rychle vycvičil, aby mi klečel u nohou a říkal mi pane,“ rozvášnil se Gharibi, který doufal v něco zvučnějšího, jako je například Karlos Vémola.


„Viděl jsem videa toho Freescoota, jak dostal v telefonní budce od toho kluka (Kolesa). Říkal jsem RedFace, dejte mi Vémolu a přibalte do toho Procházku a jako třešničku bych bral Bendu. Dělal jsem si průzkum české scény a chtěl jsem ta největší a nejsilnější jména, ne nějaké komáry. Já bojuju se strongmany, vyděsil jsem Martyna Forda, že odletěl až někam na ostrovy, tohle je opravdu neúcta ke mně jako nejsilnějšímu muži světa,“ netajil se ničím Hulk.

I tak ale do Česka přiletí. „Do letadla nasedám 27. listopadu, o den později budu ubytován v Praze na hotelu, kde zůstanu minimálně až do zápasu (9. prosince). Než ale na ten zápas dojde, budu apelovat na vedení organizace, aby mi sehnalo někoho odpovídajícího mému postavení nejsilnějšího muže světa,“ uvedl našemu webu Hulk.


Výzva k Vémolovi prý stále trvá. „Ano, ale učinil jsem ji jenom proto, že si říká Terminátor. To mi přišlo trochu stylový. Hulk vs. Terminátor. Ale kdybychom měli nazývat věci pravými jmény, tak je to pro mě jen další potrava. Myslím si, že si po příletu do Prahy na něho stejně došlápnu. Chci se mu podívat do očí a ucítit jeho strach. Pohled Hulkovi do očí nikdo neustojí,“ sdělil nám sebevědomý Gharibi.


Další články