Sleduj nás

Íránský Hulk: Ani sloni v Africe nejsou tak tlustí jako Diego Kotlár. Jeho výzvu přijímám, ale není to pro mě soupeř

Íránský Hulk: Ani sloni v Africe nejsou tak tlustí jako Diego Kotlár. Jeho výzvu přijímám, ale není to pro mě soupeřFoto: RedFace

Íránský Hulk nemusel dvakrát přemýšlet nad tím, zdali má na výzvu od Diega Kotlára kývnout.

Sajad Gharibi se sice na nějaký čas odmlčel, ale nyní opět dohnal všechny resty, mezi něž se řadí i video vzkaz od Diega Kotlára, který se zhruba před měsícem nechal slyšet, že si z něho nějaký rádoby Hulk nebude dělat legraci a už vůbec ne zesměšňovat jeho tloušťku. Nabídl se mu tedy, že si to s ním rozdá v kleci.

Gharibi neměl tehdy po ruce svého českého tlumočníka, ale když už si konečně nechal Diegův vzkaz přeložit, musel se hlasitě smát. „Že mě si bere do huby zrovna nějaký chobotnatec. Vždyť i sloni v Africe váží méně jak on!“ ozval se údajný „nejsilnější muž světa“, který měl v prosinci bojovat na galavečeru RedFace 3. Z toho však (kvůli následkům covidu) vycouval, dokonce se i pohádal s vedením organizace, ale dodnes ho to nějak netrápí.


„Co jsme si s RedFace udělali, to házím teď za hlavu. Poznal jsem, že v životě jsou důležitější věci. Teď bych například rád hájil čest své rodiny, kterou mi tohle vyžrané prase (Diego) urazilo. U nás v Búšehru takové tlusťochy nemáme, my sázíme na cvičení a zdravý pohyb, ale tenhle vorvaň cvičí maximálně tak s paštikou u televize,“ nebral si Gharibi žádné servítky.

Protože Gharibi zrušil svoji žádost o vízum do České republiky (jejíž lid mimochodem ještě v prosinci označil za zlý a sprostý), nemůže následujícího půl roku ze své země nikam odcestovat. Pakliže by tedy přeci jen chtěl naplnit smlouvu s organizací RedFace (které mimochodem musel z nařízení íránských úřadů vrátit část záloh), tak se tak stane nejdříve v druhé polovině roku.


„Český lid mi poslal spoustu ohavných zpráv, na které nikdy nezapomenu, ale nejsem žádný zbabělec. Myslím si, že v Česku není soupeř, který by se mi mohl rovnat, ale jestli mám dostat takového vorvaně, tak budu jedině rád, protože se v zápase s ním ani nenadřu,“ vzkázal Gharibi svému manažerovi Mostafovi Hashemzehimu, od nějž se tato zpráva dostala k naší redakci.​

Hodí se připomenout, že Diegovi byla nedávno lékaři diagnostikována rakovina. On sám ovšem tvrdí, že má tuhý kořínek a do léta hodlá být fit, aby mohl znovu zápasit. Smlouvu má v orgnizaci Clash of the Stars, ale potají koketoval už i s RedFace, kde nyní působí jeho sestřenice Lucie Kotlárová. Tento příběh tedy bude určitě mít ještě nějaké pokračování. 


Další články