Sleduj nás

IAF - Kníže Petr - Carlsen Simon

IAF - Kníže Petr - Carlsen Simon

V rámci projektu I AM FIGHTER se můžeme těšit na souboj Kníže Petr - Carlsen Simon. Ten je oznámen jako hlavní zápas, čemuž se skalní fanoušek MMA nemůže divit. Petr Monster Kníže je nestárnoucí legendou českého MMA.

Trenér a zápasník, kterého zná celá scéna bojových sportů. Vychoval například Macha Muradova, který to tento rok dotáhl až do UFC. Petr Monster Kníže má za svou kariéru několik významných skalpů a téměř celý svůj život obětoval MMA. Není tak divu, že se z ringu ještě nechystá.


Nová organizace I AM FIGHTER dobře věděla, koho oslovit. Kníže totiž v minulosti porazil třeba Davida Kozmu, který doteď neprohrál. Také si můžeme dobře pamatovat souboj s Karlosem Vémolou, po němž se z nich stali kamarádi a sparingpartneři.

Tentokrát ho přijede prověřit Simon Carlsen, který se blýskl vítězstvím nad Atillou Véghem. Je sice o sedm let mladší, ale jeho zápasová vytíženost není zrovna vysoká. Podle oficiálních statistik bojoval naposledy v roce 2013. Do Česka tak pojede nejspíše na výlet a nebylo by překvapením, kdyby mu Monster na cestu zpět přibalil KO. S tím počítají i sázkové kanceláře a ohodnotili vítězství českého borce kurzem 1.30.Další články