Sleduj nás

IAF - Farkaš Denis - Fiala Tomáš

IAF - Farkaš Denis - Fiala Tomáš

Další z MMA duelů, který je na programu premiérového turnaje IAF, je souboj v lehké váze mezi Denisem Farkašem a Tomášem Fialou.

Tento svěřenec Monstra Knížete má momentálně bilanci tři výhry a tři porážky. Po úspěšném roce 2018, kdy získal skalpy Sivitskiyho a Běleho, přišlo letos horší období a porážky od Vulchina a Abdurzakova. V obou případech neubránil Tomáš pokus soupeře o submisi a nechal se uškrtit.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Na druhé straně klece bude čekat nažhavený Denis Farkaš. Ten má rekord jednu výhru a jednu porážku. V prvním zápase nestačil na výborného graplera Krisztiána Simona a podlehl mu na body. Chuť dostal opět v souboji s Dennisem Poborským, když malého Číňana uškrtil ve druhém kole na gilotinu.

Favoritem tohoto zápasu je bezesporu Tomáš Fiala. Zkušeností i kvalitou soupeřů, kteří ho již prověřili, je o dost dále než Farkaš. Ten může nabídnout výborný postoj, který má vypilovaný léty v ringu a zápasech v kickboxu. I tak věříme více Fialovi, a i když je na něj mizerný kurz 1.20, zařadíme na tiket jeho jméno.Další články