Sleduj nás

Hra na bojovníka končí, Jaroslav Kotlár má jít do vězení

Hra na bojovníka končí, Jaroslav Kotlár má jít do vězeníFoto: Clash of the Stars

Kokain, pouliční bitky, spousty žen a rap. Jaroslav Kotlár si dlouhé měsíce užíval života a rozséval své sémě. Teď jeho bohémský život však na nějaký čas skončil.

Kotlár Security je velký objev léta roku 2022, který okamžitě zaujal pozornost veřejnosti a stal se jednou z hlavních tváří organizace Clash of the Stars. Právě pod jejími křídly jej nyní o víkendu čekal třetí a dost možná i poslední zápas na hodně dlouhou dobu.

Ještě před zápasem, a vlastně i po něm, se v Jardovi dost praly myšlenky. Nejprve říkal, že pokud prohraje s Datlem, tak navždy ukončí svou MMA kariéru, ale když vážně prohrál, tak prohlásil, že bude pokračovat, protože za jeho prohru mohlo zranění. A teď jsme se dozvěděli, že by přeci jen končit měl, ovšem ne z vlastní vůle. Donutí jej k tomu zákon.


Z dobrého zdroje můžeme potvrdit, že Jaroslavovi hrozí 20 měsíců za mřížemi. Důvodem je jeho neplacení alimentů společně s drogovým skandálem, který nám nebyl více přiblížen.

Prozatím současnou situaci skousává i sám Kotlár, který se o ní logicky nechce příliš moc veřejně bavit. Při rozhovoru s Willym Caoem ovšem naznačil, že jej nyní čeká cosi špatného. Bude se muset vydat na jakousi cestu.


„Co se stalo (při propagaci zápasu s Datlem), bylo hodně za hranou, ale teď mám před sebou důležitější věci. Čeká mě něco špatnýho, nějaká cesta. Budu teďkon dlouho pryč a chci, abyste všichni věděli, že vás mám rád a mějte se, ahoj,“ zněla slova Jardy Kotlára, který během nich měl až slzy v očích.

Marek „Datel“ Valášek už během vyhroceného proma k zápasu s Jaroslavem Kotlárem poukazoval na to, že má jeho soupeř šest dětí, ale na žádné z nich neplatí alimenty. Na B4THECLASH dokonce i došlo k odhalení, že si Jarda dopřával koks, aby zahnal předzápasovou nervozitu. Karlos Benda potom našemu webu přiznal, že Jarda do zápasu s ním vstupoval nafrčený, což mu potvrdilo několik dalších lidí. Patrně toho tedy má tento sekuriťák na kontě více a ze všeho se bude zpovídat.


Další články