Sleduj nás

Hooker to vystihl: Toto jsou faktory, díky kterým může Gaethje porazit Khabiba

Hooker to vystihl: Toto jsou faktory, díky kterým může Gaethje porazit Khabiba

Na současného šampiona divize lehké váhy čeká již letos v září dost možná nejtěžší zkouška jeho kariéry. Do cesty se mu totiž postaví člověk, jenž oplývá jak skvělým postojem, tak i velmi dobře propracovanou zemí.

Gaethje poráží Fergusona

MMA je soubojem stylů a Justin Gaethje (22-2) může být tím nejtvrdším oříškem, jaký se Khabib Nurmagomedov (28-0) pokusí rozlousknout.


Když se rýsoval boj Khabiba s Fergusonem, jen málokterý zápasník věřil El Cucuyovi. Nyní se ovšem misky vah převrátily, dneska až nečekaně moc lidí věří právě Gaethjemu. A jedním z takových je například i Dan Hooker.


„Myslím si, že v tomto zápase jsou šance až podezřele vyrovnané, určitě to bude 50 na 50,“ pravil muž, jenž se během víkendu objevil na proběhnuvším turnaji UFC on ESPN 12, kde svedl skvělou bitvu s Dustinem Poirierem, kterému nakonec podlehl na body.

„Gaethje oplývá schopnostmi, díky kterým může vyhrát. Je to nátlakový soupeř s velmi dobrou rychlostí a tvrdými KO údery. A abych nezapomněl, tak hlavně má velmi dobrý wrestling,“ vypisoval jeho přednosti.

Justin Gaethje po výhře nad Fergusonem


„Pokud byste si měli sestavit ideálního fightera, jenž může Khabibovi zatopit, tak bych si určitě vybral dovednosti, jimiž disponuje Justin Gaethje,“ dodával.

S velmi podobným tipem přišel nedávno také Hookerův soupeř Dustin Poirier. I jeho předpověď se zakládala na dosti podobných faktech.


Další články