Sleduj nás

Holloway pro mě bude ještě snazší soupeř jak Volkanovski, domnívá se Cejudo

Holloway pro mě bude ještě snazší soupeř jak Volkanovski, domnívá se Cejudo
Snaží se nás snad Henry Cejudo navnadit bitvou, na kterou bychom se v budoucnu měli připravit?

„Triple C“ je zpátky v plném tréninkovém procesu i v testovacím rybníčku USADA a nyní jen vyčkává, než nadejde ten správný čas, kdy bude označen za „čistého“, a tedy dostane i oficiální povolení k návratu.

Předem můžeme říct, že se tak stane patrně někdy na podzim a jeho soupeřem bude nejspíše někdo z pérové váhy. Tak totiž zněla Whiteova podmínka – pokud chce Cejudo zabojovat o pás pérové váhy, musí zde nejprve porazit nějaké velké jméno.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Jediné velké jméno, které je v tuto chvíli volné, je Max Holloway. A Triple C na něj pomalu začíná upínat svůj zrak.

„Whiteovi jsem to řekl jasně. Vím, že nejsem žádný McGregor, abych si tu mohl přeskakovat řady a bojovat hned o pás, ale porazím každého, koho jen budu muset, abych přepisoval historii a stal se vůbec prvním šampionem tří hmotnostních kategorií v celé historii UFC!“ maluje si Cejudo zářivou budoucnost.


Jen obrazně se dá ale říct, že duel s Maxem Hollowayem je dost nevyrovnaný. Však je mezi oběma borci dvaceticentimetrová výšková propast. Nemluvě o tom, že Henry je původem muší váha…

„Max? Toho týpka se vůbec nebojím!“ krotí pochybnosti Cejudo. „Jakmile jsem začal MMA pořádně studovat a analyzovat jednotlivé styly mých bojových konkurentů, došel jsem k závěru, že Maxe mohu hravě kontrovat. Dokonce si myslím, že pro mě bude ještě snazší ho porazit jak Alexe (Volkanovskiho),“ prozradil pro MMA Junkie.

Jakého scénáře se nakonec dočkáme? Možná to bude skutečně tento, nicméně do půl roku se může zase všechno změnit. Někdo se zraní, někdo další naopak poskočí v žebříčku a rázem bude situace jiná.

Další články