Sleduj nás

Hill vs. Procházka pohledem bookmakerů: Američan je papírový favorit, Čechovi ale věří více fanoušků

Hill vs. Procházka pohledem bookmakerů: Američan je papírový favorit, Čechovi ale věří více fanouškůFOTO: UFC

Co se stal Jamahal Hill novým šampionem polotěžké váhy UFC, vystavily se první kurzy na jeho případný souboj s Jiřím Procházkou.

I když je na to skutečně poměrně brzy, několik zahraničních sázkových kanceláří neotálelo a vystavilo kurzy na příští titulový zápas, kterého bychom se v rámci divize polotěžké váhy UFC měli dočkat. 

Jiří Procházka má od vedení organizace přislíbeno, že jakmile se po zranění ramene vrátí zpátky, půjde ihned o titul, který nyní po uplynulém víkendu patří Američanovi Jamahalu Hillovi, jenž jej získal po demolici Glovera Teixeiry. 


Ačkoliv byl Hill dříve „pouhou“ sedmičkou žebříčku, nyní je šampionem. A dominantní výkon nad Gloverem mu zvedl hodnotu, že je nyní evidován jako papírový favorit i nad samotným Procházkou. 

Jirkovi věří hlavně fanoušci

BetOnline vede Hilla jako mírného papírového favorita. Dosavadní kurzy jsou však jen nastřelené a mohou se průběhem času změnit. Ovlivní je třeba sázkaři svými vklady. Dle ankety, které se zúčastnilo 6,5 tisíce lidí a kterou zveřejnil novinář Chamatk Sandhu, je Jiří Procházka ze 70 % u lidí favoritem. Spoléhá se zejména na jeho nepředvídatelný styl a drtivou KO sílu. 

Zdali se ale Jirka skutečně vrátí už do zápasu s Jamahalem Hillem, to se dozvíme nejdříve tak v březnu. Stále platí, že mu lékaři věstí návrat až v září, což je natolik dlouhá doba, že by UFC pro divizi polotěžké váhy klidně naplánovalo ještě jednu titulovou bitvu bez českého samuraje. 


Další články