Sleduj nás

Heroes Gate 28 již dnes! Poslední tanec veteránů a šance pro mladé talenty

Heroes Gate 28 již dnes! Poslední tanec veteránů a šance pro mladé talentyFOTO: OKTAGON MMA

Tradiční turnaj, který již roky kombinuje postojové disciplíny s MMA, si dnes večer připíše již své osmadvacáté pokračování. Prostory UNYP areny rozezní údery takových legend, jako jsou Tomáš Hron, Luboš Vrňata nebo Pepa Král.

Galavečer je jako obvykle dílem Pavla Touše a Ládi Kutila. Druhý jmenovaný se kromě manažerské činnosti musel připravovat i na svůj duel v boxu, takže měl v posledních týdnech o zábavu postaráno. Na turnaji nastoupí i jeho syn Patrik Kutil a rodinný klan si tak splní jeden velký sen, tedy startovat na stejné akci.

“Chtěl jsem se potkat na jednom galavečeru se svými syny, a to si teď splním. Dám si poslední fight své kariéry a předám žezlo mladé generaci," nastínila své plány legenda českého boxu.


Další z mladých pušek na turnaji jsou: syn druhého z organizátorů Pavel Touš ml., a dále Kelvin Soquessa, Lukáš Hudler, Vojtěch Khol a Štěpán Venda.

Všichni tito borci v sobě kombinují velkou dávku talentu s dravým mládím, a tak budou jejich zápasy jistě důstojnou předehrou, než nastoupí ostřílení veteráni české scény.


„Tomáš Hron bude mít proti sobě několikanásobného mistra světa, má přes 80 fightů. Láďa Kutil jde s Polákem, který trénuje a žije v Anglii. Pepa Král má taky Poláka. Luboš Vrňata půjde se soupeřem z profiboxu. Těžký zápas na konec kariéry,“ navnadil fanoušky Pavel Touš v rozhovoru, který poskytl serveru kaocko.

Pro Pepu Krále se bude jednat o návrat do klece po dlouhých pěti letech. „Gorila“ tak umožní svým svěřenců, aby jej viděli v ostré akci, protože Polák Zamorkov rozhodně nevypadá, že by do Prahy přijel na výlet. Podobně obtížnou úlohu bude mít i Tomáš Hron, kterého zdraví zradilo v posledních dvou duelech. Legendární „Chřestýš“ ale ani na okamžik neuvažoval o ukončení kariéry, takže jeho zápas uzavře celý našlapaný večer.

Pokud se vám nepodařilo sehnat lístek nebo se z nějakého důvodu nemůžete do Prahy dostavit, nezoufejte. Galavečer bude premiérově vysílat O2 TV Sport a diváci tak uvidí kompletní nálož jedenácti zápasů, které obsahuje hlavní karta.Další články