Sleduj nás

Henry Cejudo zaryl, kde neměl. Vtluču ti do hlavy trochu moudra! slibuje soupeř

Henry Cejudo zaryl, kde neměl. Vtluču ti do hlavy trochu moudra! slibuje soupeř
Henry Cejudo svými analýzami opět jednou rozpoutal vášně.

Když „Triple C“ oznámil, že se vrací, nebránil se přitom jednomu zahřívací fightu. Pravda, ten chtěl podstoupit proti Seanu O’Malleyu, ale protože to nevyšlo, mohl by zvážit nové možnosti.

Jednu takovou mu momentálně nabízí ekvádorský bijec Marlon „Chito“ Vera, jemuž neuniklo drsné hodnocení, které jeho směrem Cejudo vyslal. Případným vzájemným zápasem je připravený bývalého šampiona přesvědčit o opaku.

„Henry že není mými výkony oslněn? Tak ať si proti mně stoupne do klece a uvidíme, co bude říkat potom. Chápu, je to bývalý šampion, ale aby si vyskakoval a urážel ostatní fightery, co na rozdíl od něho něco dělají, mi přijde ujeté,“ rozpovídal se Vera v pořadu The MMA Hour.

„Podle mě je z něho cítit závist. Doba se posunula, kvalita se rozrostla a on cítí, že na tu špičku už nemá. Proto mu ten návrat z důchodu tak trvá, vybírá si vhodného oponenta,“ myslí si.


Henry Cejudo

„Vůbec bych se nezlobil, kdyby šel proti mně, spíše naopak. Uvítal bych ho s otevřenou náručí a do té jeho hlavy mu vtloukl trochu chytrosti,“ slíbil Vera, jemuž náleží čestné místo v elitní pětce žebříčku bantamové váhy.

Další články