Sleduj nás

Chci být jako Brad Pitt, proto dělám 50 kliků každý den, chválí se Jordan Haj. Grznár se vytočil

Chci být jako Brad Pitt, proto dělám 50 kliků každý den, chválí se Jordan Haj. Grznár se vytočilFoto: Profimedia

Zpěvák Jordan Haj na sebe práskl, že každý den dělá 50 kliků a 50 sklapovaček, aby se měl postavu jako Brad Pitt.

Když to uslyšel plzeňský svalovec Filip Grznár, tak se rozhodl zakročit a dát hudebníkovi cennou radu. Vzkazuje, ať toho ihned nechá, nebo si zničí zdraví!

Když vyšel film Fight Club, řekl jsem si, že až budu jednou dospělý, udělám si taky takovou vyrýsovanou postavu, jako má Brad Pitt. Ten pekáč buchet. Dělám každý den 50 kliků a 50 sklapovaček. Je to něco, co je jakžtakž udržitelné, ale rozhodně sám sobě nevěřím, že mi to zůstane dlouho. Zase se to zlomí a takhle to mám pořád,“ prozradil na sebe Haj v podcastu Hrana.


Jenže to je podle Filipa úplná hloupost. „Z odborného hlediska je to úplná sra*ka a 50 kliků není vůbec nic, žádný výsledek to mít nebude. Kájínek ve vězení dělal 1100 kliků denně. Kliky jsou ale zrovna cvik, který bude spíše postavu ku*vit. Když bude jenom klikovat, hrozí tam protrakce ramen. Nijak nekompenzuje mezilopatkové svaly. Pokud bude kliky kombinovat ještě se sklapovačkami. Bude mít kulatá záda, zabalené lopatky, horní zkřížený syndrom a bude vypadat hrozně. Každý, kdo něco takového dělá, je úplný blb,“ nebral si Grznár servítky.

Na závěr plzeňský MMA zápasník doporučil zpěvákovi, aby toho ihned nechal, protože si může ublížit. „Je vidět, že ten člověk je, co se týče cvičení a fitness, totální analfabet a měl by okamžitě nechat toho, co dělá, protože je to úplně zbytečné a akorát si ublíží,“ dodal Filip.Další články