Sleduj nás

Grznár vzkazuje zpěvákovi Hajovi: Ty pi*o! Ty radši neklikuj a vůbec necvič, rozumíš tomu jak koza petrželi

Grznár vzkazuje zpěvákovi Hajovi: Ty pi*o! Ty radši neklikuj a vůbec necvič, rozumíš tomu jak koza petrželi
Zpěvák Jordan Haj na sebe práskl, že každý den dělá 50 kliků a 50 sklapovaček, aby se měl postavu jako Brad Pitt.

Když to uslyšel plzeňský svalovec Filip Grznár, tak se rozhodl zakročit a dát hudebníkovi cennou radu. Vzkazuje, ať toho ihned nechá, nebo si zničí zdraví!

Když vyšel film Fight Club, řekl jsem si, že až budu jednou dospělý, udělám si taky takovou vyrýsovanou postavu, jako má Brad Pitt. Ten pekáč buchet. Dělám každý den 50 kliků a 50 sklapovaček. Je to něco, co je jakžtakž udržitelné, ale rozhodně sám sobě nevěřím, že mi to zůstane dlouho. Zase se to zlomí a takhle to mám pořád,“ prozradil na sebe Haj v podcastu Hrana.


Jenže to je podle Filipa úplná hloupost. „Z odborného hlediska je to úplná sra*ka a 50 kliků není vůbec nic, žádný výsledek to mít nebude. Kájínek ve vězení dělal 1100 kliků denně. Kliky jsou ale zrovna cvik, který bude spíše postavu ku*vit. Když bude jenom klikovat, hrozí tam protrakce ramen. Nijak nekompenzuje mezilopatkové svaly. Pokud bude kliky kombinovat ještě se sklapovačkami. Bude mít kulatá záda, zabalené lopatky, horní zkřížený syndrom a bude vypadat hrozně. Každý, kdo něco takového dělá, je úplný blb,“ nebral si Grznár servítky.

Na závěr plzeňský MMA zápasník doporučil zpěvákovi, aby toho ihned nechal, protože si může ublížit. „Je vidět, že ten člověk je, co se týče cvičení a fitness, totální analfabet a měl by okamžitě nechat toho, co dělá, protože je to úplně zbytečné a akorát si ublíží,“ dodal Filip.


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA

Od turnaje FABRIQ 2 uběhl již měsíc, ale hlavní zápas celé akce je stále pro mnoho odborníků i fanoušků trnem v oku. Nyní se k němu kromě zástupců sázkových kanceláří a Gáborových šéfů vyjádřil i respektovaný sudí Jakub Müller. Výrazná osobnost domácí scény neměla absolutně žádné pochopení pro šarádu, která byla divákům místo vrcholu večera nabídnuta. 

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA