Sleduj nás

Grabinski: OKTAGON už trumfnul UFC, takové turnaje nedělají nikde na světě

Grabinski: OKTAGON už trumfnul UFC, takové turnaje nedělají nikde na světě FOTO: OKTAGON MMA

OKTAGON představuje vrchol nejen evropského, ale i světového MMA. V některých věcech se jim ani UFC nevyrovná, tvrdí Marcel Mohamed Grabinski.

Jedenatřicetiletý německý fighter původně nebyl součástí milionové pyramidy Tipsport Gamechangeru, ale protože zaúřadoval osud a objevila se zranění, usmála se štěstěna i na Grabinskiho.

Zpočátku papírový outsider se 4. března postavil v kleci proti Maté Kertészovi, jehož k překvapení všech ukončil na KO již v prvním kole. Následovaly oslavy a rovněž poděkování svému chlebodárci, který tomuto bojovníkovi dal šanci se zvýraznit.


„Moje první akce, kterou jsem u OKTAGONu navštívil, byl jejich premiérový turnaj ve Frankfurtu. Atmosféra byla jedinečná. Byl jsem na mnoha turnajích UFC v Německu, kde byl stejný počet fanoušků, ale atmosféra nebyla zdaleka tak dobrá, jako na akci OKTAGONu. Myslím si, že se OKTAGON v Německu etabloval velmi dobře a posouvá tu laťku hodně dopředu,“ chválil Grabinski svého současného zaměstnavatele.

A na jaké akci se nám objeví příště? „Mám potvrzené, že budu bojovat 17. června v Oberhausenu. To je akce, na kterou se fakt moc těším. Budu pokračovat tam, kde jsem skončil, a půjdu ještě o krok dál. Ostatně Oberhausen je 15 minut od mého domova…,“ sdělil Grabinski serveru ruik.cz.


Dalším soupeřem mu bude Řek Michailidis. „Abych se dostal do finále, musím porazit každého, kdo se proti mně postaví. Samozřejmě jsou bojovníci nebo soupeři, které si více či méně přejete. Já svého protivníka vnímám jako jednoho z nejsilnějších na turnaji. Chci bojovat s těmi nejsilnějšími, takže jsem byl za tohle rozhodnutí rád,“ dodal Grabinski.
 


Další články