Sleduj nás

GMC 28 Rozvadov: Informace k turnaji a zápasy

GMC 28 Rozvadov: Informace k turnaji a zápasy
Již dnes od 18:00 otevře své brány první turnaj GMC na českém území. Organizace si dala záležet, aby při premiéře vytáhla všechna esa z rukávu, a tak se můžeme těšit na povedenou kartu plnou osvědčených jmen.

Na akci zbývá posledních pár lístků a pro ty, kteří nechtějí vážit cestu na západ republiky, je připraven PPV přenos na realsport.tv. První čtyři zápasy budou navíc k vidění zdarma na Youtube kanálech GMC a RFA, takže můžete snadno zjistit, že zbytek galavečeru za investovaných šest euro rozhodně stojí.

gmc real fight arena

Hlavní událost celého turnaje obstará největší hvězda organizace Michael Smolik, který má za sebou mnoho úspěchů v kickboxu, kde okusil i slovutnou Glory.

V postoji získal třiatřicet vítězství a v MMA má zatím na kontě čtyři výhry. Nikdy nebyl poražen, takže na Edilsona Francu čeká pořádně těžká práce a výhra Brazilce, který se k zápasení vrací po šesti letech, by byla prvotřídní senzací.


Druhou nejsledovanější událostí bude souboj těžkotonážníků Vojčáka s Barjamajem. Štefan zatím po přechodu k MMA likviduje vše, co se mu postaví do cesty. Mutant strávil v kleci během minulých tří zápasů pouze dvě minuty a devětadvacet vteřin!

Nyní se jej pokusí přibrzdit v rozletu rakouský veterán s pětatřiceti zápasy na kontě, který bojoval například s Karlosem Vémolou nebo Marinem Zawadou.

Dritan má navíc hromadu zkušeností z postojových disciplín, a tak je jasné, že největší nebezpečí bude hrozit Štefanovi v přestřelkách, pokud k nim dojde.
Kromě MMA se můžeme těšit i na zápasy podle pravidel REAL FIGHT, kde se představí i dva čeští bojovníci. Ve váze do čtyřiašedesáti kilogramů nastoupí Luboš Lesák, který změří síly s Němcem Gracianem Golebiowskim.

Váhová kategorie do sedmdesáti kilo je potom vyhrazena na zápas Ladislava Krištůfka. Ten si to rozdá s jedním ze zástupců OFA gymu Yotosem Ibragimovem.

Z dalších českých a slovenských bojovníků se představí Steven Krt, Matěj Špinar, Ján Szajka, Denis Gondžala. Dominik Humburger bohužel z karty vypadl.

Další články