Sleduj nás

GCF - Jan Malach - Krisztián Simon

GCF - Jan Malach - Krisztián Simon

Velký talent slovenského MMA Krisztián Simon narazí na akci zvané GCF 47 (27. ledna) na prověřenou značku jménem Jan Malach, známý též jako Král Severu, který neprožívá poslední dva roky úspěšné období. Porazil Michala Konráda, ale nestačil na Tschapelia, Pokorného, Širokého a Najida.

Jan Malach a Krisztián Simon na akci GCF 47

Jeho soupeři se zatím dařilo lépe. Loni se nám ukázal na GCF 46, kde s přehledem eliminoval Krutora Lebdušku. O měsíc později porazil v podobném stylu Denise Farkaše. V tomto zápase ale favorizujeme Honzu Malacha a důvodů je hned několik. Ten největší je, že Krisztian Simon na tak kvalitního soupeře ještě nenarazil.


Malach si dokáže pohlídat nástupy do takedownů a v postoji je o třídu výš. Simon navíc působí v některých fázích zápasu zbrkle a dokáže ztrácet i hodně výhodné pozice. Za Králem Severu navíc stojí silná družina Reinders Teamu, což je v přípravě vždy výhoda. Očekáváme Malachovo vítězství před limitem.

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu