Sleduj nás

GCF - Jan Malach - Krisztián Simon

GCF - Jan Malach - Krisztián Simon

Velký talent slovenského MMA Krisztián Simon narazí na akci zvané GCF 47 (27. ledna) na prověřenou značku jménem Jan Malach, známý též jako Král Severu, který neprožívá poslední dva roky úspěšné období. Porazil Michala Konráda, ale nestačil na Tschapelia, Pokorného, Širokého a Najida.

Jan Malach a Krisztián Simon na akci GCF 47

Jeho soupeři se zatím dařilo lépe. Loni se nám ukázal na GCF 46, kde s přehledem eliminoval Krutora Lebdušku. O měsíc později porazil v podobném stylu Denise Farkaše. V tomto zápase ale favorizujeme Honzu Malacha a důvodů je hned několik. Ten největší je, že Krisztian Simon na tak kvalitního soupeře ještě nenarazil.


Malach si dokáže pohlídat nástupy do takedownů a v postoji je o třídu výš. Simon navíc působí v některých fázích zápasu zbrkle a dokáže ztrácet i hodně výhodné pozice. Za Králem Severu navíc stojí silná družina Reinders Teamu, což je v přípravě vždy výhoda. Očekáváme Malachovo vítězství před limitem.


Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu