Sleduj nás

Fury už není tak dobrý, vyřídím ho před limitem! slibuje veterán Chisora

Fury už není tak dobrý, vyřídím ho před limitem! slibuje veterán Chisora
Derek „War“ Chisora dostane už za týden příležitost zabojovat o pás těžké váhy WBC, který aktuálně drží Tyson Fury.

Oba borci se spolu velmi dobře znají, setkali se totiž už dvakrát v minulosti. Prvně se tak stalo v roce 2011, co Fury vyhrál na body, a podruhé v roce 2014, kdy Fury rovněž vyhrál, tentokrát však na technické KO v desátém kole.

Jeden by si myslel, že je záležitost mezi oběma bijci již uzavřená, ale tak to rozhodně není. Jejich vztahy se pořád pohybují mezi nebem a peklem, a tak si slíbili, že spolu završí trilogii. A teď nastává její chvíle.


„Na tento zápas se velmi těším, protože v něm dojde na kompletní zúčtování,“ hlásí dobře naladěný Chisora. „Mnoho lidí si myslí, že už jsem dědek a nemám světu co nabídnout, a právě to mě motivuje je vyvést z omylu,“ plánuje.

„Tyson Fury je nyní šampion. Uznávám, že se dokázal vrátit na vrchol, ale osobně se domnívám, že už není tak dobrým boxerem, jako byl v době před sedmi lety. Tehdy byl fakt dobrý a budil respekt. Teď ho udolám KO a pak pověsím rukavice na hřebík. Ten pás mi prakticky dobrovolně odevzdá,“ zvedá napětí před bojem.


Chisora s Furym se utkají už 3. prosince na Tottenham Hotspur stadionu. Pokud Tyson uspěje, očekává se, že se následně střetne s Usykem, pokud k němu bude osud milostivý, anebo bude tlačen do povinné obhajoby proti vítězi souboje Ruiz vs. Wilder. Vše bude záležet na načasování.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články