Sleduj nás

Fury si podle Wildera vylepšil rukavice, aby dával větší rány. Šampiona nařčení hodně pobouřilo

Fury si podle Wildera vylepšil rukavice, aby dával větší rány. Šampiona nařčení hodně pobouřilo

Ještě prakticky nedávno mu veřejně vzdal respekt a jediné, čeho se na oplátku dočkal, byly další „výmluvy“. Jednalo se však o takové, které i samotnému Tysonovi nyní pohnuly žlučí a které si rozhodně už nechtěl nechat líbit.

Jako poslední nepřilil olej do ohně výmluv sám Deontay, nýbrž jeho bratr Marsellos. Ten na svém Instagramu sdílel příspěvek, kde viní Furyho kvůli podvodu s rukavicemi, které údajně byly „vytuněné“ tak, aby způsobily větší poškození.

„Lékaři zjistili, že má můj bratr na straně lebky promáčklý důlek, který mu během jeho posledního zápasu způsobil nějaký tupý předmět. Žádné rukavice ani pěsti by něco takového nedokázaly,“ zmínil ve svém videu Marsellos.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Fury trefil Wildera

Jakmile si Tyson Fury všiml tohoto příspěvku, o němž se zejména v Americe začalo dost nahlas mluvit, tak se přesunul na svůj twitterový účet, kde rovněž formou videa odpověděl.


„Rád bych reagoval na to, co o mně Deontay Wilder a jeho tým řekli. Právě jsem četl článek, že jsem ve svých rukavicích měl nějaké tupé předměty. Ano, je to pravda – v každé rukavici jsem měl stodvacetikilové rakety, které Deotnaye zasáhly přímo do jeho chrámu,“ přiznával poněkud vtipnou formou Fury.

„Pak je tu ale ještě šance, že se tohoto spiknutí zúčastnil sám Deontayův trenér Jay Deas, který byl po celou dobu u mě v šatně a pečlivě zkoumal mé rukavice. V té místnosti bylo tolik lidí, nikdo z vás nespustil oči,“ uvedl Gypsy King s tím, že kdyby opravdu podváděl, Wilderův trenér by byl spoluviníkem. A nejen on. 

Fury a Wilder


Následně Tyson ovšem trochu vypěnil, už toho na něj bylo zjevně dost... Bronzový Bombarďák nejprve přišel s příběhem, že jej unavil příliš těžký kostým, poté prý duel stopnul předčasně vhozený ručník do ringu, situaci nepřispěl ani špatný přípravný kemp a vše okořenilo tvrzení, že pro něj Fury není šampionem, dokud neporazí jeho skutečné já. Nikoliv jen pouhou zombie. 

„Příště počítejte s tím, že Wilderovi udělám důlek do jeho kariéry a ukončím ji. Chystám se ho totiž znovu knokautovat, což bude jeho druhá prohra na KO v řadě a pak bye, bye, už o něm nikdy neuslyšíte!“ uzavřel jedenatřicetiletý rodák z Manchesteru.  


Další články