Sleduj nás

Fury: Conor McGregor mě kopíruje ve všem, co dělám

Fury: Conor McGregor mě kopíruje ve všem, co dělám

Současný držitel pásu těžké váhy WBC je toho názoru, že on je tou klíčovou postavou, od níž čerpal Conor McGregor inspiraci, aby byl tím, kým je dnes.

Tyson Fury je ve světě boxu králem trash-talkignu, jímž promuje své zápasy. Zdali bychom mohli najít MMA ekvivalent, který mu je v tomto ohledu nejvíce podobný, pak je to právě Conor McGregor.

„Já jsem byl první trash-talker v této hře, který to rozjel ve velkém. A v tom se najednou znenadání objevil Conor a začal mě kopírovat. Myslím si, že kopíruje všechno, co dělám,“ dal se do vyprávění jedenatřicetiletý rodák z Manchesteru.


fury_mcgregor_mma_box

„Nechal jsem si narůst vousy, on si nechal narůst vousy. Kydal jsem sračky na všechny, on taky kydal sračky na všechny. Jakmile vidí, že něco funguje pro mistra světa v těžké váze, tak cítí, že to zaručeně bude fungovat i pro někoho, kdo váží 70 kilo… nebo kolik zrovna má,“ přibližoval. 


V každém případě toto napodobování Fury nebere jako urážku, ba naopak je rád. „Nikdy jsme se sice naživo neviděli, ale jsem jeho fanouškem. Ve všem mě zkopíroval, ale raději ho za to budu obdivovat, protože jen díky němu a tomu, že v něm vidím kousek sebe, jsem se začal zajímat o MMA,“ doplňoval.


Další články