Sleduj nás

Floyd Mayweather oznámil dalších 5 exhibičních duelů a přiznal: Všechno to jsou krádeže za bílého dne!

Floyd Mayweather oznámil dalších 5 exhibičních duelů a přiznal: Všechno to jsou krádeže za bílého dne! FOTO: Shutterstock

Z dalšího přílivu stamilionů na účet se může těšit legendární Floyd Mayweather, který právě oznámil 5 boxerských exhibic. Z toho, jak štědře jsou placené, vám spadne čelist. 


Floyd Mayweather oficiálně ukončil svou profesionální boxerskou kariéru v roce 2017 výhrou nad Conorem McGregorem, ale protože vždy miloval jak tento sport, tak především peníze, tak nikdy nemohl pořádně skončit. 

V jeho hlavě se začala rodit myšlenka týkající se exhibičních utkání, ke kterým svolil za účelem obřího výdělku. Vždy jen oznámil, že je volný k nějaké zábavné činnosti, a nechal promotéry, aby se o něj poprali. 

Jak se zjistilo, nejlépe v tomto ohledu platí Japonsko, které Floydovi za jednu exhibici nabízí přes dvacet milionů dolarů. Americký veterán si u toho jen sladce chroustá a nyní oznámil, že zahajuje exhibiční turné po světě. 

„Amerika (Miami), Jižní Korea, Německo, Japonsko A Austrálie. To jsou mé zastávky v exhibičním turné, které plánuji na tento rok,“ oznámil Mayweather v živém streamu na svém Instagramu. 


„Bude se jednat o velice záživný a výnosný rok. Pět zemí v devíti měsících, pět exhibičních zápasů. I kdyby k některému z těchto zápasů nedošlo, stále dostanu zaplaceno. Prostě luxusní situace. Všechno to jsou krádeže za bílého dne. Přes dvacet mega dolarů za pár minut zábavy,“ usmíval se Mayweather, jak se opět i v tomto „důchodovém věku“ (na sportovce) dokázal prodat. 


Další články