Sleduj nás

Důchod? Ale kdeže! Trenér prozradil, jaký zápas by Cormiera přesvědčil zůstat o něco déle

Důchod? Ale kdeže! Trenér prozradil, jaký zápas by Cormiera přesvědčil zůstat o něco déle

Původní plán zněl tak, že se Daniel „DC“ Cormier (22-2) po zápase se Stipem Miocicem (19-3) přesune do důchodu. Jeho trenér však věří, že je zde ještě jedna věc, která by bývalého šampiona dvou váhových divizí udržela ve hře o něco déle.

„Myslím si, že strejda Dana (White) položí před Daniela takovou nabídku, která se nedá odmítnou. A co si budeme povídat, DC miluje peníze,“ odhalil vrchní kouč z American Kickboxing Academy Javier Mendez.

Cílil přitom na jeden velký souboj, o kterém se dlouhou dobu mluví. „Vítěz zápasu Cormier vs. Miocic dostane nabídku na zápas s Jonesem. Pevně věřím, že přesně takto to bude,“ doplňoval Mendez, jehož názor disponoval poměrně hlubokým přesvědčením.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Daniel Cormier ještě důchod neplánuje

Aktuální šampion polotěžké váhy Jon „Bones“ Jones (26-1) se zatím od této hry distancuje, zároveň ale už kolikrát v minulosti naznačil, že se chystá na přestup do váhy těžké, kde hodlá zaútočit na titul. Pouze chce, aby byl tento jeho „risk“ dobře finančně ohodnocen.


Stipe Miocic tyto spekulace v průběhu týdne přiživil, neboť zmínil, že pokud svůj pás úspěšně obhájí, tak se v budoucnu střetne právě s Jonesem. A dokonce věří, že ho i porazí.


Další články