Sleduj nás

Domlouváme s Attilou odvetu, nechal se slyšet Vémola. Chystá se překvapení?

Domlouváme s Attilou odvetu, nechal se slyšet Vémola. Chystá se překvapení?

Karlos Vémola se v poslední době určitě nenudí a ze všeho nejdůležitější pro něj teď bude, aby se opět mohl vrátit do optimální zápasové kondice, která by mohla vyvrcholit velmi kýženou odvetou.

Český Terminátor má před sebou bohaté plány, jež by se daly rozkouskovat do několika dílků. Hned ten první by měl být pro diváky k vidění už koncem tohoto léta, kde si Karlos řekl o „lví potravu“ (jak jí on sám říká) v podobě Václava Mikuláška.

Pokud by se mu podařilo přes tuhle zkoušku dostat, bude se pokoušet zaútočit na titul střední váhy, nebo se vrátí provětrat někoho ze špičky žebříčku váhy polotěžké. Ostatně to sám potvrdil i Ondřej Novotný. „Vychází to tak, že Karlos bude mít teď dva nebo tři zápasy, aby měla odveta zase smysl,“ zmínil.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

A svým způsobem by to tak vycházelo i časově. Attila Végh momentálně chystá anabázi do světa profesionálního boxu, kde jej bude v příštím roce čekat ostrý zápas (což oficiálně oznámil před pár dny na svých sociálních sítích). Jakmile tuto misi dokončí, bude se opět moct vrátit do nitra oktagonu.

A právě v tomto bodě už vstupuje do hry opět Karlos Vémola, který by určitě nerad ponechal něco náhodě. Odveta s Véghem je něčím, po čem opravdu hodně touží. A zřejmě i to je ten důvod, proč sdílel na svém Instagramu příspěvek, že se sešel s Attilou a začal s ním jednat o repríze Zápasu století.


Jak jsme ovšem naznačili, vzhledem k tomu, jaká je současná situace a jaké jsou plány organizace, nic nebude proveditelné dříve než v průběhu roku 2021.

Domlouvame s @veghattila odvetu


Příspěvek sdílený Karlos "Terminator" Vemola (@karlos_terminator_vemola),


Další články