Boxoval do zdi, objímal se s přítelkyní a pak zdemoloval Piráta. Dominik Humburger nabídl pohled do zákulisí svého nezapomenutelného debutu v Oktagonu. V šatně nechal emoce proudit naplno, stejně jako potom v kleci.
Stadion v Edenu čeká nabitý večer s hvězdami Oktagonu, ale fanoušci váhají. Promotér Ondřej Novotný přiznává, že vyprodáno nebude. Lístky mizí pomalu, konkurence je silná a mezi ní i znovuzrození skupiny Linkin Park.
UFC zápasník Sedriques Dumas se dostal na titulky novin z úplně jiného důvodu, než jsou skvělé výkony v MMA kleci. Po dramatické hádce a údajném útoku na bývalou partnerku ho policie našla schovaného v psí kleci.
Frederic Vosgröne vtrhl do Oktagonu jako německý uragán a hned napoprvé ukázal, proč si vysloužil přezdívku „Neandertálec“. Karlos Vémola se netají obdivem k jeho stylu a tvrdí, že argentinský bijec Alsina může být v červnu jen další zářez na jeho pažbě.
Zápas, na který fanoušci čekali pět let, se nebezpečně houpe. Patrik Kincl se opět vydal do horkého Thajska, kde už jednou přišel málem o zdraví. Makhmud Muradov jeho rozhodnutí nechápe a mluví o hlouposti.
Dřív žil bez brzd, dnes zpomaluje. Karlos Vémola přiznal, že s narozením dětí se změnil. Už to není neřízená střela, spíš tatínek, který se učí brzdit, bát a vracet domů včas.
Daniel Škvor si připsal další výhru před limitem a vykřikl směrem k šampionovi. Will Fleury mu ale vzkazuje jasně: na titul to ještě není. Český bijec teď musí projít německým sítem a konečně začít žít jako profesionál.
Zní to jako sci-fi, ale nikdy neříkej nikdy. Superhvězda české scény si vytyčila podmínky, při kterých sundá rukavice z pověstného hřebíku. Karlose by z důchodu vytáhl souboj s legendárním Irským bouřlivákem!