Sleduj nás

Dillashaw: Sterling je více komplexní zápasník než Yan, i tak ho ale zlomím

Dillashaw: Sterling je více komplexní zápasník než Yan, i tak ho ale zlomím
TJ Dillashaw si už připravuje půdu pro své další titulové tažení, které by rád podnikl ještě závěrem léta.

Doposud jsme se o žádném termínu nebavili, ale už i takový Dana White přiznal, že ačkoliv ho láká trilogie mezi Sterlingem a Yanem, tak nehodlá dále brzdit divizi a nyní dá šanci dalším uchazečům v pořadí.

Tím dalším je pochopitelně bývalý šampion TJ Dillashaw, který si odpykal svůj dvouletý trest za doping. Po návratu stihl bodově vyzrát nad Corym Sandhagenem a teď už jenom vyčkává na signál, který mu má UFC dát, aby mohl naskočit do boje o pás.


„Je pochopitelné, že já jsem dalším v pořadí, v podstatě tu teď ani není nikdo jiný,“ řekl Dillashaw, jenž v rámci bantamové váhy naposledy prohrál v roce 2016, stalo se tak proti Dominicku Cruzovi.

„Těší mě, že mým soupeřem bude zrovna Sterling, protože ho považuji za komplexnějšího fightera, než je Yan. Rozhodně toho má víc co nabídnout, což bylo vidět v jeho posledním duelu. Jeho výkon se mi líbil, ale nevím, zdali to bude stačit i na mě,“ dával najevo své sebevědomí.


„Jak jsem totiž už řekl, jdu si pro to, co je právem mé. O ten pás jsem nikdy nepřišel v boji, teď si ho akorát vezmu zpátky, aby lidé pochopili, že v bantamové váze je stále jen jeden král!“ burcoval Dillashaw v rozhovoru pro ESPN MMA.


Další články