Sleduj nás

Díky tvrdým tréninkům se Stricklandem porazil Dana Škvora! Teď prozradil, jaký člověk Sean opravdu je

Díky tvrdým tréninkům se Stricklandem porazil Dana Škvora! Teď prozradil, jaký člověk Sean opravdu jeFOTO: OKTAGON MMA

Příchod prostořekého Ira do žluto-černé organizace musel zaznamenat každý. Will Fleury vyzval a poplival kompletní špičku polotěžké váhy. V sobotu večer ovšem potvrdil, že kromě velké pusy má i pozoruhodné bojové dovednosti.

Organizace Oktagon se potřetí představila na britských ostrovech. Turnaj v Birminghamu měl na své kartě trojici českých bojovníků. Andrej Kalašnik si připsal velmi dominantní vítězství, když skvěle zakontroval lowkick svého soupeře a na zemi jej dobil sérií kladiv. Jakub Dohnal i Dan Škvor se z podobného výsledku však radovat nemůžou. Poslední jmenovaný podlehl irskému provokatérovi Willu Fleurymu ve druhém kole na škrcení.

Taktika, se kterou Fleury půjde do zápasu, se dala snadno předpovědět. Dan Škvor je excelentní postojář s minulostí v Glory, takže zkoušet se s ním přebíjet, to je krajně nerozumné. Fleury tak po minutě zápasu udělal to, co se čekalo a vzal Dana na zem, kde jej začal zpracovávat tvrdými údery. Podobný scénář nabídla i druhá pětiminutovka jen s tím rozdílem, že po minutě a čtrnácti vteřinách si Ir došel pro škrcení, kterým celý zápas rozhodl.


„Nejsem se svým výkonem moc spokojený. Dva týdny zpátky jsem si zlomil palec, ale stejně jsem to nevzdal a jednou rukou porazil pětku naší divize. To není zas tak špatné! Až se uzdravím, tak chci do Frankfurtu to nejlepší, co Oktagon v naší divizi má,“ přihlásil se Fleury o zápas na fotbalovém stadionu Deutsche Bank Park.

Will má za sebou v Oktagonu úspěšnou premiéru a bude zajímavé sledovat, koho před něj organizace postaví v dalším zápase. Pro turnaj ve Frankfurtu se samozřejmě nabízí někdo z dvojice Poppeck - Puetz.


Uvidíme, zda Fleury opět vyrazí na kemp za oceán, kde se na Dana Škvora připravoval ve slovutném gymu Xtreme Couture v Las Vegas. Domovská tělocvična bývalého šampiona střední váhy UFC Seana Stricklanda na Fleuryho silně zapůsobila. Američan, který je znám svými tvrdými sparingy, nešetřil ani svého hosta s Evropy. Ir se ovšem ukázal jako podobný blázen a pro Stricklanda má pouze slova chvály.

„Já jsem si to s ním ohromně užil. Média mají tu tendenci všechno nafouknout. On to má v hlavě v pořádku. Není to o tom si ubližovat. On na tebe jen vyvíjí tlak, který potom zažiješ v zápase. Není to žádný retard, dělá jen to, co před bojem potřebuješ. Já tenhle způsob sparingu miluju,“ nešetřil superlativy Fleury.

Zdroj: cagesidepress.comDalší články