Sleduj nás

Fanoušci, co nerespektují profesionální fightery, si zaslouží přes držku, tak to je, má jasno Perry

Fanoušci, co nerespektují profesionální fightery, si zaslouží přes držku, tak to je, má jasno PerryFoto: UFC

Kontroverzní bojovník Mike Perry je přesvědčený, že je velice dobře, když dotěrní influenceři a rádoby fanoušci dostanou od profesionálních bojovníků sem tam přes tlamu.

Proč se toto téma vůbec otevírá? Žijeme totiž v době internetu, a tedy i YouTuberů, TikTokerů, streamerů a obecně influencerů. Většina z nich, aby pobavila své fanoušky, je ochotna zajít až za přijatelnou hranici možností.

Není to tak dávno, co si streamer Sneako vyskakoval na bývalého šampiona střední váhy UFC Seana Stricklanda. Když s ním ovšem vstoupil na jedno kolo sparingu do klece, tak z ní byl v krvi vypráskán. A to navíc Sean ignoroval i do oktagonu vhozené ručníky ze strany přihlížejících kolegů.


Nedlouho na to si druhý influencer vyskakoval na bývalého šampiona Jamahala Hilla. Toho tak dlouho škádlil a žádal jej, aby ho bojovník pro pobavení jeho fanoušků praštil co největší silou do břicha. Jamahal tak učinil a mladý hrdina skončil se dvěma zlomenými žebry.

Toto jsou příklady jen z nedávné minulosti, jinak jich je samozřejmě více a každá taková situace vyvolává spory. Na čí stranu byste se tedy v rámci této bitvy postavili? Jsou bojovníci v právu, když vyškolí tyto internetové hrdiny? Mnohdy kontroverzní, leč pořád slavný UFC veterán Mike „Platinum“ Perry v tom má naprosto jasno.  


„Myslím si, že je naprosto v pořádku, pokud dáte přes hubu někomu, kdo si na vás dovoluje. Ti smradi si přeci nemůžou jen tak chodit okolo a myslet si, že jim všechno projde, to bychom byli za pitomce. My jsme bojovníci, v našem sportu riskujeme životy pro pobavení lidí a hrstka těchto parchantů si z nás pak dělá legraci? Respektuj profesionálního fightera, jinak dostaneš. S divokými zvířaty v přírodě si taky nehraješ,“ rozčílil se Perry v Overdogs podcastu.


Další články