Sleduj nás

Janu Kotlárovi, který se chlubil okrádáním státu, byla zjištěna rakovina. Jeho sobotní zápas se zrušil

Janu Kotlárovi, který se chlubil okrádáním státu, byla zjištěna rakovina. Jeho sobotní zápas se zrušilFOTO: Clash of the Stars

Tak tohle nikdo nečekal. Diego Kotlár, který měl v sobotu zápasit s Gappou na turnaji Clash of the Stars 7, oznámil svým fanouškům, že do tohoto souboje nakonec nenastoupí. A důvody jsou tentokrát prý vážné!

Tuto zprávu dnes sdělil na svém Instagramu s vysvětlením, že je pravděpodobně závažně nemocný. Omluvil se všem, kteří se na zápas těšili, a uvedl, že jeho zdraví má nyní přednost.

Původně se očekávalo, že souboj mezi Kotlárem a Gappou bude jedním z vrcholů turnaje. Měli se totiž utkat v disciplíně sumó a chtěli nabídnout fanouškům tak trochu jinou podívanou. I před samotným zápasem si užívali přípravy, včetně tréninku s českým sumistou Pavlem Bojarem. Avšak s příchodem zprávy od Kotlára je jasné, že plány se změnily a nic z toho nakonec nebude.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Diego Kotlár se nedostavil ani na tradiční předzápasovou tiskovku a ve čtvrtek informoval své fanoušky o svém zdravotním stavu. Na onkologickém oddělení mu byla diagnostikována nemoc, která souvisí s rakovinou, a to mu prý nadobro brání v účasti. Kotlár zdůraznil, že je zdraví důležitější než cokoli jiného, a znovu se omluvil všem.

Diego měl na galavečeru v Holešovicích bojovat podruhé v rámci Clashe, ale kvůli svému aktuálnímu zdravotnímu stavu se tato událost vůbec neuskuteční.


„Zdravím všechny fanoušky a moje lidi, dneska mi na onkologickém oddělení našli nějaký sajrajt. Týká se to rakoviny a já tak do zápasu nemůžu nastoupit. Je to vážné a momentálně nevím, na čem jsem. Může to vše dopadnout špatně, takže se teď kvůli srandě nemůžu huntovat v nějakém sumo duelu,“ uvedl na svém Instagramu.

Fanoušci organizace Clash of the Stars mu ale příběh o rakovině příliš nevěří. Upozorňují na to, že je svými výstupy v minulosti několikrát zklamal. Také uvedli, že už od něj mohou čekat všechno. Vlna kritiky je tak silná, že dokud Diego Kotlár nezveřejní lékařskou zprávu, budou zde panovat jisté pochybnosti.

Například Michal do komentářů na Facebooku napsal: „Ten chlap si často vymýšlí. Nebudu se divit, když mu nikdo nebude věřit. A tím, jak vystupuje, se obávám, že ho ani nikdo nebude litovat. Jde tomu totiž hodně naproti. Ať je to, jak chce, já takovou nemoc nepřeji nikomu.“


Důvěryhodný zdroj, který redakce Top-Fight.cz zná, ale nepřeje si být jmenován, pak uvedl, že má Diego Kotlár rakovinu potvrzenou.


Další články