Sleduj nás

Nepracující Jan Kotlár si veřejně chválí sociální dávky: Češi na mě vydělávají a já jsem boháč. Makejte ještě víc!

Nepracující Jan Kotlár si veřejně chválí sociální dávky: Češi na mě vydělávají a já jsem boháč. Makejte ještě víc! Foto: Clash of the Stars

Co na srdci, to na jazyku. A co na tom, že to několika lidem vadí. Jan Kotlár se má dobře a nebojí se to dávat veřejně najevo.

Už více než rok mu pojem práce nic neříká. Má za sebou jeden zápas v organizaci Clash of the Stars, který mimochodem prohrál, a jinak žije na dávkách. Ty si však nemůže vynachválit.

Jak moc se Jan Kotlár směje pracujícímu lidu, tomu je důkazem už několik veřejně dobře přístupných záznamů. Jeden jsme si zveřejnili i my na našem webu a další vyšel nyní pod záštitou Clashe v novém promo videu organizace.


„Já mám peněz dost. Mně ta vaše sociálka dává dost,“ chlubil se Kotlár. „Mám od sociálky strašné randály. Na co si cigán vzpomene, to má. To u vás u gádžů není,“ nezapomněl si rýpnout do svých bílých spoluobčanů.


„Nadávky? Jen makejte víc“

Kdo slyší podobná slova, ten se nestačí divit a možná mu z úst vyletí i nějaká nadávka. Pokud vás ovšem Honza uslyší, ještě více se nad vás povýší. Tomu je důkazem další video, jež točil na svém TikToku.

„Kdo nadává, tomu se jenom směju, protože právě vy na mě vyděláváte. Kdo říká, že jsem kůže líná, tak přesně ten na mě maká. Tak běžte víc makat, abych se měl ještě líp,“ nebál se Kotlár prohlásit veřejně.

Celebrity nechodí do práce

Kromě toho, že se má Honza na sociálce dle svého vyprávění velice dobře, čemuž je důkazem už jen to, že z toho uživí své čtyři děti a sám má možnost neustále přibírat na váze, tak navíc je po amatérském souboji s Karlosem Bendou údajně považován za celebritu. A o celebritách je z Kotlárova pohledu dobře známo, že do práce také nemusí.


„Já už jsem ve svém životě něco dokázal, o svou budoucnost se nebojím, ale vy (kritici) byste měli. Vám péro do huby pánbůh dá. Já se budu mít už jenom dobře. Já už jsem celebritou, a proto makat nemusím. Peněz mám opravdu dost. A všude, kde budu, bude také hodně, hodně a hodně peněz,“ pochlubil se Honza.


Další články