Sleduj nás

Diego Kotlár: Kamarád Karlos Vémola mě zastavil, abych Bendovi neublížil už na Clash 4

Diego Kotlár: Kamarád Karlos Vémola mě zastavil, abych Bendovi neublížil už na Clash 4FOTO: CLASH OF THE STARS

Diego Kotlár se jako VIP host účastnil turnaje Clash of the Stars 4, kde chtěl vypustit svoji vnitřní bestii a s Karlosem Bendou vyřešit všechny spory. Naštěstí pro Bendu ale Diega v řádění krotil jeho velice dobrý kamarád „King Karlos Vejmola.“

Když se setkají dva Terminátoři, může z toho být dobré peklo, naštěstí jeden z nich byl v této chvíli dostatečně rozumný, aby nějakým problémům zabránil.

Jak se Diego Kotlár nechal slyšet, se svým sokem Karlosem Bendou chtěl zúčtovat své spory již na Clashy 4. „Provokoval jsem ho. Chtěl jsem to vyprovokovat natolik, abychom si dali přes hubu už tam. Byl jsem za ním dobrého půl metru, ale protože tam seděl můj velice dobrý kamarád Karlos King ‚Vejmola‘, tak jsem se musel krotit. Nechtěl jsem, aby se to dotklo i jeho.“

„Jinak jsem Karlose Bendu provokoval, ale on byl posranej. Ani si mě nevšímal a dělal, že mě nevidí. Já s ním chtěl jít hned do bitky, ale jemu se stáhly půlky a schovával se. Dobře, tak teď to necháme na klec a já vám říkám, že mám tak nastavenou tu hlavu, že Bendu v kleci zbiju jak psa a ven po svých určitě nevyleze,“ líčil.  

„Ať už jsem tlustej, ať už jsem cokoliv, já ho prostě zbiju, já ho musím zbít!“ zahlásil Diego s ohledem na turnaj Clash of the Stars 5, kterého se dočkáme v červnu.


Vzkaz pro kritiky

Tady ovšem Diegův proslov ještě zdaleka nekončí. Karlos svou porci dostane, avšak nemusí být jediný. Každý, kdo kdy Diega urazil anebo mu psal na sociální sítě, na toho si po červnu udělá speciální čas a…

„A začnu je všechny vyzývat. Každého, kdo mi psal, kritizoval mě a ponižoval mě, na toho si udělám speciální čas a začnu je vyzývat. A budu navštěvovat veškeré gymy a dám vám ochutnat své granáty, to vám garantuji,“ předeslal šumperský Terminátor.

„A ty, Pablo, králi TikToku, tebe navštívím jako prvního a jsem zvědavý, jak mě sundáš. Ty nejsi žádný bojovník, ale gay playboy, protože ženy ti asi nevoní,“ vzkázal svému příštímu potenciálnímu protivníkovi, s nímž by se teoreticky mohl střetnout na Clashy šestce… Leč nepředbíhejme.


Zdroj: facebook livestream Diego Kotlár


Další články