Sleduj nás

Diego Kotlár: Je super, že tu jsou organizace jako Clash, kde můžete v kleci někoho legálně zabít

Diego Kotlár: Je super, že tu jsou organizace jako Clash, kde můžete v kleci někoho legálně zabítFoto: Clash of the Stars

Již jednou seděl za zabití a ten pocit mu očividně chybí, proto vyhledává nové příležitosti.

Jan „Diego“ Kotlár je jednou z nejvíce kontroverzních postav českého showbyznysu. Jednak si odseděl deset let za zabití a jednak se chlubí tím, jak se mu dobře žije na podpoře. Aby toho nebylo málo, ve svých pravidelných streamech posouvá laťku stále dál a dál a zkouší, co všechno mu projde.

Nedávno se Honza v živém přenosu naštval a řekl, že to má v hlavě tak nastavené, že by se nebál (znovu) někoho zabít. Lidi dokonce pobízel, aby ho navštívili doma v Potůčníku (okres Šumperk), kde by na ně vyrukoval se sekerou nebo s nožem a ten jim zabodl do zad. „Až takový jsem dilino. Věřte mi. Já nejsem normální člověk. Já už jsem si to jednou odseděl,“ hrozil.


Přetrvávající zloba

Diego má momentálně doma čtyři malé děti, ale že by jim šel příkladem, to se říct nedá. Kolikrát je slyšet, jak ve streamech nadává a ony sedí opodál. A někdy dokonce přejde téma i na vážnější věci.

„Ale víte, co je dobrý na tom, že tu jsou organizace jako Clash? Že můžete jít do klece někoho beztrestně zmrskat. A můžete ho klidně i zabít,“ říkal s nadšeným výrazem ve tváři. „Na tohle se podepisují smlouvy. Když někoho špatně udeříte, on blbě spadne a zlomí si vaz, tak to nebude vaše vina,“ vysvětloval.


Tento hněv v Honzovi probudil jistý Bertík Girga, který debutoval na lednovém turnaji Clash of the Stars 7, kde se jako náhradník v sumó zápasu střetl s Ondřejem „Gappou“ Bihárym. Toho jasně přetlačil na body a Diego hned soptil, že si Girga tuto výhru koupil.

Návrat v létě či na podzim

Diegovi zároveň byla v lednu lékaři diagnostikována nemoc, která byla spojována s rakovinou. Jak ovšem nyní sám šumperský „bojovník“ na TikToku odhalil, jedná se o benigní, a tedy nezhoubný nález, který by v případě potřeby měl jít ven operativně. Pokud vše tedy půjde dobře, vrátí se do klece v létě nebo na podzim, kdy se nepochybně na nějakého nového soupeře pokusí aplikovat svoji vražednou zuřivost.  Další články