Sleduj nás

Diego Kotlár: Urážet se nenechám. Dejte mi Íránského Hulka a já ho rozpůlím!

Diego Kotlár: Urážet se nenechám. Dejte mi Íránského Hulka a já ho rozpůlím! Foto: Clash of the Stars / RedFace

Diegovy myšlenky se nezaměřují už jenom na Karlose Vémolu, nyní jeho pozornost zaujal i Sajad Gharibi.

Je to sotva pár dní, co to „Íránský Hulk“ už nevydržel a musel reagovat na Diega Kotlára, který ustavičně vyzýval Karlose Vémolu. Hulk během svého proslovu označil Kotlára za vorvaně a vypaseného vepře, který se bez zadýchání nepodrbe ani na zadku. „Na nějaký zápas v kleci není vůbec připravený. Prozatím bojuje jen s obezitou a ten boj pořádně prohrává,“ řekl doslova.

Diega pochopitelně tato slova urazila, a tak na ně prostřednictvím svých sociálních sítí odpověděl. Světlo světa spatřilo video, ve kterém se téměř dvousetkilový sumó bojovník ze Šumperka brání a Gharibiho pobízí k duelu.


„Takže zdravím. Viděl jsem nějakou výzvu od Íránského Hulka… Takže poslouchej, ty Íránský Hulku nebo jak ti říkají, ty jsi tam u vás doma možná chlap, ale tady je českej Hulk. A ty mě vyzýváš do boje? S tebou půjdu kdykoliv! Vím, že když tě plácnu, tak končíš,“ pohrozil Diego.


„Íránský Hulku, zavři tu držku, neber si od lidí peníze a neslibuj, že půjdeš do zápasu, protože ty umíš jen brát peníze a potom nepřijedeš, jako jsi to udělal u RedFace. Pokud chceš, je tu Clash of the Stars a já s tebou půjdu. I do O2 areny s tebou půjdu. Hulku, tady je českej Hulk a ten tě rozpůlí! Íránský Hulku, čekám na tvoji výzvu a na tvoji odpověď!“ vzkazoval.

Co si budeme nalhávat, zápas těchto dvou kreatur by si československé publikum jistojistě vychutnalo, přesto vůbec netušíme, zdali Gharibimu po předchozích problémech bude ještě někdo věřit.

Naposledy totiž uzavřel dohodu s organizací RedFace, od které si vzal finanční zálohu a následně se do Prahy kvůli údajným neshodám nedostavil. Jak se později ukázalo, Hulk (protože se prý léčil z následků covidu) cíleně stáhl žádost o vízum, a tak českému publiku nedoručil ani polštářovou bitvu s Freescootem. Teď je však prý už zdravý a očividně je i připravený uvést věci na pravou míru.Další články