Sleduj nás

Diego Kotlár: Benda mě chce dostat zpět do basy. Za chvíli na něj podám trestní oznámení

Diego Kotlár: Benda mě chce dostat zpět do basy. Za chvíli na něj podám trestní oznámeníFOTO: TOP-FIGHT.CZ

Karlos Benda tam kuchtí pekelnou kaši a až ji dovaří, poputuje Diego Kotlár zpátky za mříže.

Jan (Diego, Terminátor) Kotlár je zvláštním člověkem, který svým příchodem na tuzemskou bojovou scénu udělal opravdu ohromný poprask. Na samotném začátku si vzal do hlavy, že očistí rod Kotlárů a že zbije Karlose Bendu (i bez tréninku).

Pod náporem dobře fingovaných výzev se mu nakonec podařilo vzbudit Karlosovu pozornost a začala nám show, která prakticky trvá dodnes. Bohužel pro některé lidi, kteří milují férovost a nějakou hranici ve sportu, tato laťka byla už dávno překročena. Vznikla nám pravá a nefalšovaná nenávist, kde jedna strana netouží po ničem jiném, než aby tu druhou zakopala pod zem.


Kriminální minulost

Protože Diego udělal verbální nálet na Karlosovu rodinu, kde mu vzal do úst prakticky všechny členy rodiny, a to včetně zvířecích mazlíčků, dočkal se šumperský Terminátor odezvy. Několik lidí v čele s Karlosem Diegovi připomnělo, že člověk s jeho kriminální minulostí by si neměl svévolně otevírat pusu, a to zejména tímto drsným způsobem.

Honza se však bránil, že ho ke všemu nutí právě Karlos, který si před svými fanoušky hraje na „neviňátko“, jinak je to podlá svině, jíž jde pouze o to, aby se Diego opět vrátil do valdické pevnosti.


„Já jsem si myslel, že spolu ten boj pojedeme férově a čestně, jenže on (Benda) mě musel pořád provokovat a říkat o mně, že jsem pedofil, co m**á svoje děti. Cožpak člověk, který má krásné čtyři děti, by mohl být pedofil?“ pověděl nám Diego Kotlár.

„Vše, o co Bendovi jde, je to, aby mě znovu dostal do basy. Špiní mě, že jsem pedofil, že jsem někoho znásilnil, a přitom to vůbec není pravda. To, co dělá, je fakt trestné, tak aby se jednou nedivil, že se bude muset zodpovídat vyšším orgánům, pokud v tom bude pokračovat,“ přidal šumperský přízrak, který se odvolává na to, že klidně vytasí svůj trestní rejstřík. Karlose ovšem za jeho slova v červnu „pořádně ztrestá“.
 


Další články