Sleduj nás

Diazův kouč uvedl, co považuje za Chimaevovu největší slabinu

Diazův kouč uvedl, co považuje za Chimaevovu největší slabinu
Khamzat Chimaev je před touto bitvou velkým, velkým papírovým favoritem, ale bezchybný fighter to zdaleka není.

Všichni mají naději, a zejména v bojových sportech, kde stačí jedna dobře mířená rána a veškerá vaše předem připravená taktika jde do kopru. Khamzat Chiamev sice slibuje, že si na Nateovi smlsne a přichystá mu pohřeb, ale to jsou jen slova... Kdo skutečně dokázal Natea ukončit před limitem?

chimaev vysvetleni

Příliš mnoho sebevědomí škodí zdraví


Trenér slavného kalifornského fightera musel reagovat na všechna ta sebevědomá Chimaevova prohlášení. Věří, že si jimi sám škodí, jelikož neví, co ho skutečně čeká.


„Khamzat v této hře stále není nějak dlouho, aby mohl říkat, jaký je pán světa. Pokud víme, všehovšudy porazil jednoho dobrého soupeře (Gilberta Burnse), a to ještě s hodně odřenýma ušima. Kde bere tedy tu jistotu, že by ukončil Natea?“ tázal se veřejnosti Cesar Gracie, Diazův kouč.

„Je to můj osobní názor, ale já věřím, že Nate má lepší fyzickou výdrž a lepší ruce jak Gilbert Burns. A také soudím, že Khamzat je obětí velkého hype, takže tento zápas nebude chtít nutně uválet jen na zemi, ale že se s Natem pustí do několika přestřelek, což může být jeho největší chyba.


Všemi těmito prohlášeními okolo sebe Khamzat vytváří ohromný tlak. Lidé budou očekávat krev a ukončení a on se jim to bude snažit doručit… Jenže co když to nepůjde? Co když se přecení? Protože já pevně věřím, že čistě v postoji je Nate lepším borcem. A pokud jde o grappling, tam budou oba dost vyrovnaní.

https://top-fight.cz/ufc/khamzat-chimaev-vysledky-cile/

Jedná se o náročný fight pro oba borce. Rozhodně to není tak, jak uvádí papírové předpoklady, že jde o jednostrannou záležitost. Tohle bude vyrovnaná bitva s tou výhodou, že na nás není vyvíjen žádný tlak. Když zvolíme dobrou taktiku, můžeme vyhrát,“ upozornil Gracie v Submission Radiu.

Další články