Sleduj nás

Dějiny jsou od toho, aby se přepisovaly. Nurmagomedov poprvé padne, slibuje Poirier

Dějiny jsou od toho, aby se přepisovaly. Nurmagomedov poprvé padne, slibuje Poirier

Dustin Poirier se během své kariéry nejednou popral s nepřízní osudu, kdy bojoval proti veškerým papírovým předpokladům, ale pokaždé našel způsob, jak si poradit. Podaří se mu to i v souboji s doposud neomylným šampionem?

„Můj život je jako film Rockyho. Ani v duelu s Hollowayem mi nikdo nevěřil, ale já jsem všem lidem ukázal, že se mýlí. Stále tu stojím, jsem připraven bojovat a stále čekám jen na ty největší výzvy, abych zavřel pusu i těm posledním pochybovačům,“ svěřoval se Poirier, jehož UFC kariéra byla 14. dubna konečně ověnčena pásem (dočasného) šampiona.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Říkal jsem to už předtím a říkám to znovu. Kdyby nebylo výzev, nemusel bych tenhle sport ani dělat. Člověk by se měl neustále překonávat a Khabib je ta největší zkouška, kterou momentálně můžu podstoupit. Vím, co mám dělat, a vím, kde to mám dělat. 7. září, Abú Dhabí,“ odhaloval čas a lokaci, kdy by mělo dojít k fightu s ruským Orlem.

„Dějiny jsou od toho, aby se přepisovaly. Mám dostatek času, abych se připravil a udělal všechno proto, že jeho bezchybný rekord bude pokořen. Jsem si jistý, že mám dostatek sil a zkušeností, abych byl vůbec první, kdo přidá první prohru do jeho kolonky úspěchů,“ uzavíral zápasník, který během posledních duelů přemohl taková jména, jako jsou Max Holloway, Justin Gaethje, Eddie Alvarez nebo Anthony Pettis.  Další články