Sleduj nás

David Dvořák předpovídá průběh titulové bitvy Kincl vs. Lohoré

David Dvořák předpovídá průběh titulové bitvy Kincl vs. Lohoré
Elitní česká muší váha z UFC věří, že bude mít bitva o titul střední váhy Oktagonu jasný průběh i jasného vítěze.

Asi se dalo předpokládat, že Češi budou stát při sobě. David ovšem v tomto boji sází nejen na národní vazby, ale také na zkušenosti, které má Kincl zaručeně větší.

„Jsem přesvědčený, že Patrik vyhraje. Ani v nejmenším o tom nepochybuji. Patrik je připravený jak fyzicky, tak psychicky po všech směrech. Bude to podle mě vidět už během vážení. Není nic, čeho bych se v tomhle zápase obával,“ předpověděl pro sport.cz David Dvořák, jenž ani na moment nepochybuje, že by se mistrovský pás měl stěhovat do francouzského vlastnictví.


„Patrik je neuvěřitelně vyspělý fighter s dobrým fight IQ. Umí si počkat, neudělá nic zbytečně navíc, nebude zbytečně riskovat. Myslím si, že pojede stoprocentně na jistotu a Alexe ukončí," má jasno Dvořák.

Pokud se tato předpověď nakonec úspěšně naplní, znamenalo by to jen jediné. Že se na konci roku dočkáme velké české odvety mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem. Po tomto boji volají zejména fanoušci, kteří věří, že by Patrik mohl odčinit více než čtyři roky starou prohru. Tehdy ještě z turnaje XFN 11, kdy Terminátorovi podlehl na body.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články