Sleduj nás

Darren Till hodlá přetrhnout sérii proher, kvalitu soupeře si poroučí i tak co nejvyšší

Darren Till hodlá přetrhnout sérii proher, kvalitu soupeře si poroučí i tak co nejvyšší
Darren Till je připravený se odlepit od země a na konto si připsat velmi potřebnou výhru. Snadné soupeře si však nevybírá.

Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.
„The Gorilla“ byl ještě před pár lety považován za velmi perspektivního bojovníka, který mohl vyhrát titul jak velterové, tak i střední váhy. Ve veltru ho ale ukončili Woodley s Masvidalem, ve střední váze pak narazil na Whittakera s Brunsonem a rázem byl slibnému potenciálu konec.

„Vím, že má série není zrovna přívětivá, ale na mém odhodlání se stále nic nezměnilo. Historie si pamatuje několik případů, kdy budoucí šampioni museli nejprve padnout na hubu, aby se následně mohli zvednout,“ popisuje situaci, u níž doufá, že se bude zrcadlit i v případě jeho kariéry.


„Rád bych se střetl se Seanem Stricklandem. Jen tak mohu dokázat, že patřím na špičku divize. Vím, že se teď nese na vlně výher a já mám dvě prohry, ale na druhou stranu věřím, že by to byl dost dobrý fight pro fanoušky. Uvidíme, co na to Dana White,“ nabídl se mu prostřednictvím portálu MMA Junkie.

Po dvou porážkách v řadě Till nyní spadl na osmé místo žebříčku střední váhy. Sean Strickland se naopak nese na šestizápasové vítězné vlně, kterou nedávno okořenil skalpem Jacka Hermanssona. Tato série mu přihrála pátou příčku v žebříčku.


Otázkou tedy je, zdali se Strickland bude chtít poohlížet zpátky a riskovat své postavení proti někomu, kdo teď příliš nevyhrává. Více pravděpodobné je, že se bude dívat dopředu a přijme zápas s takovým Vettorim či Whittakerem, aby se případně mohl dostat až k titulu.


Další články