Sleduj nás

Dana White odhalil, kdo by mohl být příští soupeř Conora McGregora

Dana White odhalil, kdo by mohl být příští soupeř Conora McGregora

Chvíli to vypadalo, že z této bitvy už sešlo, ale nakonec se nám objevila opět na trati. Šéf UFC totiž během svého posledního rozhovoru v podcastu „Menace and The Man Show“ přiznal, že by se uznávaný irský Notorious mohl střetnout s držitelem pásu BMF Jorgem Masvidalem.

Tento fight byl tím nejvíce pravděpodobným v momentě, co Masvidal na UFC 244 přemohl mladšího z bratrů Diazů a vyhrál tak „bitvu grázlů“. Conor McGregor ještě před svým návratem do klece hlásil, že on je ve skutečnosti tím největším grázlem ve hře a tento titul by měl být právem jeho, proto po něm začal házet očkem.

„Čekají mě zápasy s Donaldem Cerronem, pak vítězem duelu Diaz vs. Masvidal a nakonec bych chtěl bojovat o titul lehké váhy,“ odhalil McGregor svůj bojový plán. A ten z jedné třetiny již splnil, jenže zápasu s Masvidalem jsme se už nedočkali. Dana White v té době jasně řekl, že Conor nemá ve velterové váze co dělat a že má se současným držitelem pásu BMF jiné plány. A ty plány nesly název Kamaru Usman.


mcgregor_masvidal_white_fightisland

Jak už tomu ovšem bývá zvykem, souboj s Usmanem se zkomplikoval. Nejprve šampion z důvodů, které ví jen on sám, odmítal podepsat smlouvu, a když už se tedy rozhoupal k činu, tak se naopak Masvidalovi nelíbila nabízená částka. Proto White ucukl a řekl: „Teď jednáme o několika dalších scénářích, pro Jorgeho připravujeme něco nového, velice zajímavého (celý článek zde).“ A lidé mohli jen spekulovat, co tou „zajímavou“ variantou je. Nyní však víme něco více.


„Je možné, že Jorge Masvidal bude obhajovat svůj pás BMF proti Conorovi McGregorovi na bojovém ostrově,“ prozradil šéf UFC, jehož slovo má nepochybně značnou váhu. Jak moc je ovšem pravdivé? A je možné, že by si své předchozí výroky o tom, že je Masvidal na Conora příliš velký, rozmyslel? To uvidíme v následujících dnech.

Jorge Masvidal o tom, proč by ho Conor McGregor nikdy neporazil


Další články