Sleduj nás

Curtis Blaydes uvedl, kdo má v UFC nejtvrdší ránu. Predátor Ngannou ostrouhal

Curtis Blaydes uvedl, kdo má v UFC nejtvrdší ránu. Predátor Ngannou ostrouhal
Největší ranaři se nepochybně nachází v těžké váze. Který z nich má ale ten skutečně nejtvrdší úder?

Curtis Blaydes za svou kariéru bojoval vesměs s celou špičkou UFC, přičemž dvakrát se stal obětí mocného Predátora a nynějšího šampiona Francise Ngannoua.

Pokud se měl Curtis zaměřit na sílu jednotlivých soupeřů, tak musel poznamenat jednu zásadní věc. „Francis je netechnický, a proto je tak špatně čitelný, ale určitě tu největší ránu nemá.“


A kdo ji tedy má? „Za mě je to určitě Derrick Lewis. Povím vám, že mě v životě, ale v životě nikdo netrefil silněji. Navíc on je jediným člověkem, který mě vážně uspal. Nikdy jsem neměl takové zatmění, Derrick mi úplně vypnul pojistky,“ sdělil Blaydes.

„Když mě Derrick trefil, probudil jsem se až v sanitce. Takhle to fakt bylo. Ne nadarmo je to historicky nejúspěšnější knokautér organizace. Ty jeho rány jsou opravdu cítit,“ přiznával Blaydes pro server MMA News.


Shodou okolností něco podobného tvrdil i Ciryl Gane. Ten si byl moc dobře vědom Lewisovy obávané KO síly, a proto se na něj musel dokonale takticky připravit, že mu žádné silové údery prakticky nedovolil.


Další články