Sleduj nás

Čtyřicet sekund a hotovo! Conor McGregor se vrátil ve velkém stylu

Čtyřicet sekund a hotovo! Conor McGregor se vrátil ve velkém stylu

Irský Notorious (22-4) se s tím vůbec nemazal a prokázal, že opravdu disponuje formou, jakou jsme u něj dost možná ještě neviděli. Zkušeného veterána původem z Denveru zneškodnil stylovým způsobem v samotném úvodu prvního kola.

Cowboy Cerrone (36-14) si nepohlídal soupeřův výbušný start. Zatímco se uhýbal jeho pověstné levačce, tak se skrčil, čímž si naběhl na tvrdý úder kolenem.

Lehce zaskočený americký borec se snažil situaci uklidnit a rychle se vzpamatovat, což mu ovšem McGregor nedovolil.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Nejprve přišel nečekaný úder ramenem, po němž začal Cowboy výrazně krvácet, a následně nekompromisní head kick, jenž šestatřicetiletého válečníka poslal na zem k pletivu.

Ani po tomto devastujícím začátku se Cerrone nechtěl vzdát, jenže síly mu nezbývaly a Conor McGregor tak přispěchal se sérií úderů, které utlumil až rozhodčí.


Slavný irský navrátilec vyhrál technickým knokautem, a to v opravdu exkluzivním stylu. Časomíra se zastavila zrovna v době, když ručička ukazovala pouhých čtyřicet sekund od zahájení duelu!

Úspěšný návrat na vítěznou vlnu slaví bývalá šampionka Holly Holm (13-5), která ani s věkem neztrácí chuť bojovat. Po taktickém tříkolovém výkonu se jí podařilo v jednoznačném poměru vybodovat Raquel Pennington (10-8).


Podobně jako víno zraje i dvaačtyřicetiletý Aleksei Oleinik (58-13-1), jenž v duelu s Mauriciem Greenem (8-4) dobře utáhl armbar, jímž donutil soupeře odklepat. Jednalo se o jeho už 46. výhru submisí.

Mírné zklamání musí prožívat Anthony „Showtime“ Pettis (22-10), jehož kdysi zářivá hvězda začíná už pomalu vyhasínat. Bývalý šampion lehké váhy neuspěl podruhé za sebou, tentokrát byl uškrcen Diegou Ferreirem (17-2).

UFC 246, výsledky:

Main Card

Conor McGregor def. Donald Cerrone via first-round TKO (0:40)
Holly Holm def. Raquel Pennington via UD (30-27 x2, 29-28)
Aleksei Oleinik def. Maurice Greene via sub (armbar) (R2, 4:38)
Brian Kelleher def. Ode Osbourne via sub (guillotine) (R1, 2:49)
Diego Ferreira def. Anthony Pettis via submission (RNC) (R2, 1:46)


Undercard

Roxanne Modafferi def. Maycee Barber via UD (30-27 x2, 30-26)
Sodiq Yusuff def. Andre Fili via unanimous decision (29-28 x3)
Askar Askarov def. Tim Elliott via unanimous decision (29-28, 30-27 x2)
Drew Dober def. Nasrat Haqparast via first-round TKO (1:10)
Aleksa Camur def. Justin Ledet via unanimous decision (29-28, 30-27 x2)
Sabina Mazo def. JJ Aldrich via split decision (29-28 x2, 28-29)


Další články