Sleduj nás

Covington: Poirier? Až s ním skončím, jeho žena se s ním rozvede. A Masvidal? To je lůzr, na špičku vůbec nemá

Covington: Poirier? Až s ním skončím, jeho žena se s ním rozvede. A Masvidal? To je lůzr, na špičku vůbec nemá

Colby „Chaos“ Covington se opět jednou neudržel a začal plivat oheň na své dnes už bývalé kolegy z American Top Teamu. Nejvíce jej štve Joanna Jedrzejczyk, Jorge Masvidal a v neposlední řadě i Dustin Poirier.

Colby tuto trojici jmen zařadil na vrchol svých důvodů, proč se rozhodl ATT opustit. „Do očí mi nikdo nic neřekl, ale pak všichni brečeli za vašimi zády. A když mi kvůli jejich breku začal i Dan Lambert (vlastník gymu) šlapat na paty, tak jsem postupně přicházel o svou svobodu. A já nemůžu být bez svobody, proto jsem odešel,“ vysvětloval Covington.

Nyní se mu prý dýchá o poznání lépe, a dokonce se těší i zpátky do bitvy. Jeho primárním cílem zůstává odveta s Kamaru Usmanem, ale nebránil by se ani duelu s Jorgem Masvidalem či Dustinem Poirierem. Joanna je podle něj jen odporný Glum z Pána prstenů, jenž se ho pokouší sbalit, proto jej řešit nehodlá.


„Já a Pouliční Jidáš (Masvidal) budeme stoprocentně bojovat. On ví, že nemá šanci proti nikomu ze špičky žebříčku, ale pro výplatu je ochotný udělat cokoliv, takže si klidně nechá natrhnout prdel. A Dustin? V gymu se mě bál, vždy se sparingům se mnou raději vyhýbal. Až se spolu jednou utkáme, tak už to nebude ten stejný Dustin. Již nikdy se nebude schopen podívat své dceři do očí a jeho žena se s ním pravděpodobně rozvede,“ rozséval Colby svou zlost.

Otázkou pouze zůstává, jak mu tyto plány vyjdou. Poirier má důležité poslání v divizi lehké váhy a Masvidal se momentálně dostal do křížku s UFC. Dokonce pohrozil tím, že pokud si ho organizace nezačne více vážit, tak z ní odejde. A jak Colby poznal, tak domlouvání zápasu s Usmanem není také zrovna procházka růžovým sadem. Je tedy opravdu možné, že ho po návratu ze zranění uvidíme v duelu s momentálně nevýrazným Tyronem WoodleymDalší články