Sleduj nás

Cormier, Askren, Helwani a další. MMA komunita reaguje na Jonesův přešlap proti pravidlům

Cormier, Askren, Helwani a další. MMA komunita reaguje na Jonesův přešlap proti pravidlům

Jon Jones se zase jednou vyznamenal, a protože je s ním tato pověst poměrně neoddělitelně spojena, pak není divu, že se do něj pustila téměř celá MMA komunita, která jeho opakovaný přešlap nemůže pochopit.

Den před Vánoci pronikla do éteru zásadní zpráva. Jak jsme uvedli v našem prvním článku (ZDE), navrátilec Bones si možná svůj comeback ani tak moc neužije. Více nám napoví až vyšetřovací komise, jež se tímto případem bude ještě zabývat.


Pro Jona to nyní může být poměrně silná rána jen pár dní před klíčovým duelem. Určitě si říkáte, jestli když vyhraje titul, zdali mu nebude odebrán apod., ovšem na tyto otázky vám ani my prozatím nedokážeme odpovědět.

Co však ale dokážeme, to je vám zajistit náhled na reakce ostatních lidí, co mají s UFC něco společného - jen pro upřesnění, UFC 232 se kvůli tomu přesouvá z Las Vegas do Los Angeles.


OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

UFC Vegas 68, Lewis vs. Spivak: preview

Tento víkend nás čeká další turnaj organizace UFC, který proběhne v APEXu v Las Vegas. Původně se měl uskutečnit na území Jižní Koreje, ale díky problémům s halou se vše odehraje v tradičních prostorách nevadského sportovního centra.

UFC Vegas 68, Lewis vs. Spivak: preview