Sleduj nás

Colby Covington má „šílenou“ teorii, proč Woodley přistoupil raději na zápas s Burnsem nežli s ním

Colby Covington má „šílenou“ teorii, proč Woodley přistoupil raději na zápas s Burnsem nežli s ním

Je to sotva pár dní, co se bývalý šampion velterové váhy Tyron Woodley oháněl tvrzením, že se jej Colby Covington již několik let bojí, a tudíž ztrácí o bitvu s ním zájem. Tuto odpověď však „Chaos“ nemohl nechat jen tak, a proto se rozhodl vrátit úder.

„Skutečný důvod, proč se UFC nesnažilo náš zápas vyjednat, je ten, že je Woodley vyhořelý. Tím, že mu dohodili duel s Burnsem, chtějí pouze zjistit, zdali v jeho nádrži zůstala ještě nějaká voda. A pokud zůstala, musí dokázat, že si tu vstupenku k jasné prohře proti mně zaslouží. Takže toto celé je od UFC jen jakýsi test,“ vysvětloval Covington.

woodley_colby_ufc


Bývalý velterový šampion Tyron Woodley se tedy již příští víkend (30. května) na UFC Fight Night 172 střetne s Gilbertem Burnsem. Jak se zdá, ani tohoto soupeře Colby příliš nemusí. 

„Kdo je ku*va Gilbert?“ ptal se Covington. „Nikdo ani neví, co je to dítě zač. Všechno je to pro Tyrona pouhý test, aby se ukázalo, jestli si tu nakládačku ode mě zaslouží. Taková je realita. Ten chlap je vyhořelý a vybírá si soupeře. Je připravený bojovat s Dilbertem, je připravený bojovat s Natem Diazem, ale nebude bojovat s Colbym ‚Chaos‘ Covingtonem, jediným skutečným šampionem velterové váhy, lidu a Ameriky,“ zdůrazňoval.   Další články