Sleduj nás

Co přineslo pondělí? Karlos Vémola se stěhuje do Oktagonu, Kareš pohrozil právními kroky

Co přineslo pondělí? Karlos Vémola se stěhuje do Oktagonu, Kareš pohrozil právními kroky

Historický přestup je dokončen. Karlos Terminátor Vémola přešel z XFN do organizace Oktagon. Postupně se chce v barvách Oktagonu utkat s Attilou Véghem, Pirátem a Princem.

Co přineslo pondělí? Karlos Vémola se stěhuje do Oktagonu

Terminátor Vémola končí v organizaci XFN!

Hlavní hvězda XFN Karlos Vémola podle dostupných informací končí. Nejznámější český MMA zápasník to oznámil prostřednictvím rozhovoru v Deníku Sport. Terminátor se rovněž svým fanouškům omluvil za zrušené zápasy proti Patriku Kinclovi a Martinu Šolcovi. Organizace XFN podle Vémoly promovala tyto galavečery i s vědomím, že s Vémolou nemá smlouvu.


XFN dluží: Na výplaty sice není, na právníky ale jo!

Petr Kareš, který je hlavním promotérem XFN, naopak pro iDnes uvedl, že XFN má smlouvu s Vémolou až do roku 2023. Vémola se údajně pokusil smlouvu jednostranně vypovědět, což podle Kareše XFN jednoznačně neuznává. Kareš rovněž pohrozil právními kroky a předběžným zákazem zápasení pro Vémolu.


Karlos Vémola se stěhuje do Oktagonu!

Na tiskové konfrenci Oktagonu 11. února oznámil Karlos Terminátor Vémola podepsanou smlouvu s organizací Oktagon. Díky tomu se bude moci utkat v česko-slovenské bitvě s Attilou Véghem. Vémola se ukáže už na galavečeru Oktagon v Ostravě. Termín zápasu s Attilou Véghem bude upřesněn. Vémola se rovněž prostřednictvím svého právního zástupce ohradil proti tvrzení XFN a svým fanouškům slíbil, že vše je smluvně vyřešeno a on zápasit bude.


Další články