Sleduj nás

Chvála Monstrovi! V tomhle věku předvedl pekelný výkon, shodli se Muradov a Vémola

Chvála Monstrovi! V tomhle věku předvedl pekelný výkon, shodli se Muradov a Vémola
Prohrál sice válku, ale zato si vysloužil kupu osobního uznání. „Tohle předvést skoro v pětačtyřiceti letech? Masakr!“ nešetřil s chválou Terminátor.

Petr „Monster“ Kníže se v roce 2021 vydal do OKTAGONu, kde si připsal dvě výhry za sebou, které mu vysloužily účast v titulové bitvě. V té se měl střetnout se starou známou tváří, jíž představuje David Kozma, tedy soupeř, kterého Kníže už jednou porazil.

Karta se ovšem po pěti letech obrátila a lekce, kterou kdysi slavný zakladatel Monster Gymu udělil prakticky ještě zelenáči Kozmovi, se mu nyní vrátila. Pink Panter oslavil jednoznačnou výhru na body a svého soka možná i poslal do důchodu.

„Petr se nemá za co stydět, předvedl na čtyřicet čtyři let fakt hezký výkon," chválil svého trenéra uzbecko-český zápasník Makhmud Muradov. „A podle mě bude pořád zápasit. Má na to, aby to dokázal klidně až do padesáti!“ snažil se vymýtit všechny pochybnosti ohledně důchodu.

„Za Petrem stojím a budu vždycky stát, ať přijde prohra nebo výhra, to je jedno. Vždy jsem při něm, stejně jako on při mně. Ukázal v souboji fakt srdce, nevzdal se, necouvl. A to i ve čtvrtém a pátém kole. Klobouk dolů. I když prohrál, je pro mě motivací,“ uvedl UFC bijec pro deník Sport.


A u slov uznání nezůstal jen Muradov, svůj názor přidal do oběhu i Karlos Vémola.

„Oba jsou frajeři. Jak Kozma, tak i Monster, který zápasil skoro v pětačtyřiceti letech… Co na to říct? Těžko ho zabít. Kozma to rozhodně neměl jednoduchý a vyhrála to, jak jsem dopředu říkal, rychlost,“ poznamenával Vémola.

„Monster nebyl v ničem o nic horší. Rozhodně nebyl slabší. Ani s fýzou mi nepřišlo, že by ho Kozma nějak převyšoval. Akorát byl všude rychlejš. Dokázal si to pohlídat, je to mladá krev. Kozma je skvělej šampion a Monster předvedl neuvěřitelný výkon. Byl to hlavní zápas, jak má být,“ dodal český Terminátor prostřednictvím deníku Sport.

Další články