Sleduj nás

Chci zápas s Jakem Paulem někde v poušti, kde bych mu mohl beztrestně vzít život, přeje si bývalý UFC šampion

Chci zápas s Jakem Paulem někde v poušti, kde bych mu mohl beztrestně vzít život, přeje si bývalý UFC šampionFoto: Most Valuable Promotions / UFC

Co Sean Strickland vymetl s jedním influencerem, okamžitě se mu ozval Jake Paul s nabídkou boxerského zápasu. Bývalý UFC šampion však přišel s dost nečekaným protinávrhem.

Sean Strickland si v pátek pozval do UFC institutu streamera Sneaka, kterému udělil velice tvrdou lekci, během níž dokonce ignoroval i do klece vhozený ručník. Když si nad tímto klukem zvedl ego, ozval se mu YouTuber Jake Paul, že Sneaka pomstí.

„Bylo to naprosto trapné, když jsem viděl, jak profesionální UFC bojovník dělá ramena na nezkušeného kluka. Sám jsem si v dětství prošel šikanou, a tak vím, jak jsou některé věci nepříjemné. Sneako si takovou nakládačku, navíc před filmovou kamerou, nezasloužil. Rád bych proto vzal spravedlnost do vlastních rukou a Seana vyzval k boji v ringu,“ sdělil Jake Paul portálu BJ Penn.

„Má nabídka je taková, že Seanovi nabízím jeden milion amerických dolarů, pokud mě porazí v boxu. Pokud ale prohraje on se mnou, omluví se a nechá si dát takové tetování, které mu určím. A samozřejmě chápu, že je teď pod smlouvou s UFC, proto bychom ten náš zápas nepořádali v žádné hale a nezapisoval by se do žádných tabulek. Budeme to evidovat jako klasický boxerský sparing, který si akorát natočíme na kameru,“ nastínil Jake svůj plán.

Stricklandovi to netrvalo dlouho, než si Paulovy reakce všiml. Nabídku k boji sice přijímá, ale rád by ji ozvláštnil Mortal Kombat podmínkami.


„Dobře, řeči stranou. Jake Paul je naprostý břídil, který si do ringu tahá jen staré, malé a vysloužilé MMA fightery. Kdyby to bylo legální, tak bych mu s úsměvem na tváři velice rád vzal život… Je někde na planetě místo, kde bych ho mohl zavraždit a v klidu odejít?“ dotazoval se Sean prostřednictvím svého Twitteru.

„Jakeu, já ti podám lepší návrh, protože za peníze si štěstí nekoupím a vím, že ty jich máš spousty a stejně se chováš jako nerd. Takže ty a já se místo toho střetneme někde v poušti, kde nebude žádný Instagram, žádné kamery, žádná pravidla, prostě nic. To je to, co já chci, tam si koupím své štěstí,“ zněl Seanův dodatek.


Další články