Sleduj nás

Chci ovládnout tři váhové kategorie a stát se žijící legendou! odtajnil své ambice Losene Keita a následně vyzval Davida Kozmu

Chci ovládnout tři váhové kategorie a stát se žijící legendou! odtajnil své ambice Losene Keita a následně vyzval Davida KozmuFoto: OKTAGON MMA

Souboj, který asi nikoho nenapadl, ale rozhodně by každého zajímal. Belgický zázrak si chce totiž vyšlápnout na jednu z největších osobností organizace a dokázat, že pouze on je právoplatný Panter.

Za několik hodin jej čeká zápas o uvolněný titul pérové váhy. Losene Keita ale již teď hledí k dalším cílům a vytyčil si jich před sebe opravdu dost. I když je velkým překvapením, že „Černý Panter“ nefiguruje v našlapaném turnaji Gamechanger, jeho ambice jsou rozhodně nemalé.

„Neřeším Gamechanger, ale Samsonidseho. Chci zpět svůj pás. Navíc mám rád výzvy, takže možná zápas s Davidem Kozmou? Růžový Panter vs. Černý Panter, to by byl skvělý příběh. Myslím to opravdu vážně, protože před vstupem do Oktagonu jsem bojoval ve veltrové váze,“ šokoval všechny přítomné Keita.


Dlouholetý vládce veltrové divize je momentálně ve fázi odpočinku po porážce, kterou utrpěl v zápase s Bojanem Veličkovičem. Výzva jej očividně zaskočila a konkrétní odpovědi jsem se tak nedočkali. Nepomohlo ani to, že Keita přispěchal s konkrétní lokací, kde by se chtěl s „Růžovým Panterem“ utkat.

„Pokud je zde někdo, kdo dokáže Davida porazit, tak jsem to právě já. V Oktagonu je jen jeden panter. Vím, že Ostrava Kozmu miluje a mě snad taky. Můžeme se utkat právě tady. Chci veškerou slávu pro sebe. Když bych ovládl pérovou váhu, lehkou váhu a veltr, budu žijící legenda,“ prohlásil sebevědomě Keita, který se Oktagon Timu zúčastnil v dresu Baníku.


David již jednou podobné výzvě čelil. V době, kdy byl Ivan Buchinger dvojnásobným šampionem, se slovenský borec nechal slyšet, že by si chtěl dojít za Kozmou pro třetí titul. Souběh okolností pak nabídl jiný scénář, ale „Růžový Panter“ se výzvě od menšího a lehčího bojovníka rozhodně nebránil. Souboj dvou takto talentovaných sportovců by fanoušky rozhodně zajímal a Oktagon by měl na jeden z turnajů prvotřídní tahák.

Zdroj: Oktagon Time


Další články