Sleduj nás

Chci být král OKTAGONu! hlásí nová posila do Tipsport Gamechanger Řek Andreas Michailidis

Chci být král OKTAGONu! hlásí nová posila do Tipsport Gamechanger Řek Andreas MichailidisFOTO: OKTAGON MMA

Dalšího účastníka hlásí milionový projekt OKTAGONu, který se rozběhne již 4. března turnajem OKTAGON 40 v Ostravě. 

Svého zástupce do pomyslné evropské ligy mistrů vyslalo nyní Řecko a je jím Andreas Michailidis. Pyramida, ze které vyjde vítěz pohádkového balíku 300 tisíc euro, se tak začíná rýsovat a k zaplnění základní šestnáctky zbývají pouhá tři místa.

Čtyřiatřicetiletý Sparťan disponuje bilancí třináct výher a šest porážek, kdy pouhé dvě vítězství získal po rozhodnutí bodových. Velmi zajímavá statistika ukončení vystihuje Michailidisův agresivní styl, kdy jde stále dopředu a snaží se soupeři ublížit. 


V posledních čtyřech zápasech sbíral zkušenosti v UFC, odkud si přiváží i jedno vítězství. Zajímavostí je, že byl prvním soupeřem, který v zámořské lize přivítal aktuálního šampiona střední váhy Alexe Pereiru. Po vcelku vyrovnaném prvním kole přiletělo Michailidisovi do úsměvu naskočené koleno a bylo vymalováno.

Pro OKTAGON není angažování bijce z řeckého poloostrova žádnou novinkou. V minulosti se na žlutočerných turnajích představili již Panagiotis Stroumpoulis a Ioannis Palaiologos. Ani jeden však u nás velkou díru do světa neudělal.


První jmenovaný prohrál na body s Toledem a poté jej za necelou minutu vypnul Dan Škvor. Palaiologos pak prohrál na turnaji OKTAGON 29 s Christianem Eckerlinem. 

Právě díky svým řeckým kamarádům se o OKTAGONu dozvěděl i Michailidis, a když na Instagramu uviděl informaci o Gamechangeru, neváhal ani minutu.

„Na Instagramu jsem uviděl evropský turnaj, v němž se zápasí o milion euro a jehož součástí je spousta kvalitních bojovníků. Hned mě napadlo, že by mohlo být moc zajímavé se s nimi poměřit. Teď je mým cílem zvládnout čtyři zápasy a stát se králem OKTAGONu,“ netajil se nejvyššími ambicemi řecký bijec v rozhovoru pro server kaocko. 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články