Sleduj nás

Cerrone: Pravda je taková, že jsem s McGregorem ani nechtěl bojovat

Cerrone: Pravda je taková, že jsem s McGregorem ani nechtěl bojovat

Donald „Cowboy“ Cerrone přiznal, že ačkoliv bojování miluje, tak občas mívá před zápasy depresi. A jedna taková ho přepadla jen chvíli před duelem s Conorem McGregorem.

Donald Cerrone o zápasu s Conorem

Uznávaný MMA veterán je obecně známý tím, že má pomalejší rozjezdy. Podobnou chybu udělal v duelu s Justinem Gaethjem a ještě mnohem více osudový se mu stal souboj s Conorem McGregorem.


Cerrone již delší dobu vyhlížel zápas s irským Notoriousem, ale když na něj konečně došlo, tak ho začala klamat vlastní mysl.

„Vůbec jsem se necítil dobře. Donald se sice objevil, ale Cowboy tam nebyl,“ přiznával pro stanici ESPN americký veterán, jemuž bylo mnohými fanoušky vyčítáno, že Conorovi tuto výhru pustil zadarmo.


Donald Cerrone vs. Conor McGregor

„Objevil se prostě špatný chlápek. Ten, který nemohl bojovat, necítil žádné vzrušení a nemohl se ani nijak nažhavit. Ten chlápek tam být vůbec nechtěl… Byl to můj největší zápas, vztahovala se na něj veškerá pozornost, mohl jsem zazářit, ale nakonec jsem u toho nechtěl ani být…,“ popisoval své emoce.

„Do toho duelu jsem nastoupil s prstem v prdeli a takhle jsem to vydržel čtyřicet sekund. Doposud jsem o tom nemluvil, ale opravdu se to celé posralo. Těžko se to popisuje, protože to je jako stát někde, kde nechcete být. Je to jako být v hláskovací soutěži, ve které nechcete hláskovat. Stojíte tam a snažíte se sami sebe přesvědčit, že to zvládnete… Jenom prostě někdy (to nevyjde)… Já nevím, je to divný sport,“ uzavíral Cerrone.Další články