Sleduj nás

Celou dobu jsem měl pravdu, čtyřicetiletý panic Woodley si přišel jen pro výplatu, posmívá se Covington

Celou dobu jsem měl pravdu, čtyřicetiletý panic Woodley si přišel jen pro výplatu, posmívá se Covington

Jak Colby „Chaos“ Covington předpověděl, tak se nakonec i stalo. Bývalý velterový šampion Tyron „The Chosen One“ Woodley prohrál svůj druhý zápas v řadě, když po viditelně odevzdaném výkonu nechal Gilberta Burnse, aby si došel pro jednoznačnou výhru na body.

„Kdo vám to říkal?“ chvástal se Colby poté, co si správně tipl výsledek i průběh zápasu. „Tyron je za zenitem. Je to čtyřicetiletý vyhořelý panic, kterému se už nechce bojovat. Ukázal se jenom kvůli tomu, protože si přišel pro výplatu.“

woodley_colby


O to více tato prohra Colbyho mrzí, protože se s Woodleym chtěl utkat. „Je to na hovno. Propagaci toho zápasu jsem věnoval tři nebo čtyři roky. Doslova jsem prosil o duel s ním, klidně i na short notice (zápas na poslední chvíli), protože jsem věděl, že už je vyčpělý. Tyron si ale se mnou nikdy nepřál bojovat,“ odhaloval.

„I když byl šampionem a já držel prozatímní titul, tak prosil o souboje s lehkými váhami. Prosil o to, aby bojoval s kýmkoliv, jen ne se mnou. Jsem první člověk, který kdy vyděsil šampiona,“ smál se.


„Ten chlap se mě bál od prvního dne. Tady je vidět, kdo měl celou dobu pravdu a kdo je mužem svého slova. Pokaždé, když něco řeknu, pak je to pravda. Možná je to brutální, ale stále je to upřímná pravda. Woodley nikdy nechtěl bojovat s tím nejlepším chlápkem v divizi,“ dodával a hrdě poukazoval na sebe.


Další články